Діагностика та лікування захворювань волосся та шкіри голови є прерогативою такого вузького фахівця, як лікар-трихолог.

Потрібна консультація трихолога Львів? У такому разі запишиться на прийом до медичного центру DermaVita! 

Найчастіше проблеми волосся необхідно вирішувати комплексно. Тому трихолог, крім специфічного обстеження та діагностики стану волосся, призначає ще й повніше обстеження — загальні аналізи, аналізи на гормони та інші дослідження. Може знадобитися консультація інших фахівців – терапевта, ендокринолога та ін.

Найважливішим приводом звернення до трихологу є така проблема як інтенсивне та тривале випадання волосся.

У яких випадках звертаються до трихолога?

Якщо волосся стало випадати інтенсивніше, ніж зазвичай, більше 100-130 волосків на день, і цей процес триває досить довго, протягом декількох тижнів або навіть місяців. Якщо густота волосся скоротилася, стали помітні залисини або лисини. При цьому традиційні домашні засоби не приносять ніякого ефекту, а крім випадання волом з'явилися такі проблеми як сухість, ламкість, кінчики, що січуться, лупа, свербіж та ін.

Існують інші серйозні приводи звернення до трихологу.

Лупа (жирна або суха), що поєднується з сильним свербінням - симптом себореї, серйозного дерматологічного захворювання. Насамперед лікар встановлює причину виникнення себореї та призначає лікування, яке, як правило, буває тривалим. Приводом для візиту до трихолога стає рясна лупа у поєднанні з сильним свербінням, яка не зникає після зміни шампуню та інших косметичних засобів.

Дуже повільне зростання волосся. Локальний уповільнений ріст волосся, на деяких ділянках волосистої частини голови. Причиною цього явища може бути захворювання внутрішніх органів, і навіть порушення гормонального фону. Так проблема може бути спровокована дефіцитом вітамінів чи мікроелементів.

Ломкість і крихкість волосся, волосся сильно січеться. І це незважаючи на якісний догляд та регулярні стрижки. У цьому випадку не варто експериментувати з різноманітними косметичними та домашніми засобами, а слід звернутися до трихолога, який встановить причину проблеми та призначить відповідне лікування.

Волосся страждає від загальних захворювань організму, прийому антибіотиків, деяких інших лікарських засобів, різноманітних несприятливих зовнішніх впливів і, звичайно, стресів.