Коли настають холоди, важливо виглядати не тільки стильно, але ще й зберігати тепло. А для модниць це питання стоїть максимально гостро. І часто можна зустріти у лютий мороз дівчину, одягнену в тоненьке пальто. Звичайно, це стильно, але дуже непрактично та небезпечно. Сьогодні існує величезна кількість варіантів верхнього одягу: теплі зимові костюми, пальта, шуби і пуховики. Пуховики вже довгий час не втрачають своєї популярності завдяки практичності, комфорту та доступній ціні. А в інтернет-магазині “Шафа” кожна модниця зможе підібрати жіночий пуховик на свій смак та гаманець можна на https://shafa.ua/uk/zhenskie-zimnie-puhoviki.xhtml.

Основні помилки щодо пуховиків

Історично склалося так, що раніше дівчата воліли носити шуби та дублянки. Це вважалося максимально модно та престижно. І мало хто не мріяв про норкову шубку чи жилетку з песця. Часи змінюються, і мода минає. І хоч шуби і не пропали з наших гардеробів, все більше людей віддають перевагу зручнішим, але не менш теплим пуховикам. Тим більше зараз пуховик можна підібрати будь-якої довжини, фасону та кольору. Це дозволить виглядати стильно і сучасно навіть узимку.

Чомусь багато хто вважає пуховики більш спортивним одягом. Але це не так. Повернемося до різноманітності фасонів. Сучасні пуховики здатні чудово підкреслити принади жіночої фігури і виділити її з натовпу. Сучасні пуховики - це дуже тепло і при цьому можуть виглядати не спортивно.

Усі за і проти

І хоч пуховик - це запорука вашого комфорту в холодну пору року, без недоліків все ж таки не обійшлося.

Модниці часто стикаються із проблемою підбору взуття під пуховик. Адже ідеальним взуттям для такого одягу можна вважати нейтральне чи спортивне взуття.

Ще однією проблемою можна вважати складність підбору образу загалом. І хоч обидва недоліки більше ставляться до примхливих модниць, не сказати про це не можна. Пуховики самі по собі досить об'ємні, що може збільшити чималі параметри дівчини. Таким чином, замість витонченого образу вийде щось схоже на “бабу на чайнику”.

Переваг у пуховика набагато більше ніж недоліків. І насамперед це практичність. Сучасні пуховики шиються таким чином, що верхня тканина просочується речовиною для захисту від бруду та вологи. Це дозволяє прати пуховик дуже рідко.

При цьому навіть невелика товщина пуху відмінно тримає тепло і добре вентилює повітря.

Не менш важливою перевагою все ж таки варто виділити величезну кількість моделей та кольорів. Тут є десь розгулятися. Кожна може підібрати пуховик виходячи з параметрів свого тіла та переваг.

Пуховики досить прості у догляді. Варто пам'ятати про температурний режим під час прання, він повинен бути не більше 40°С. А сушити такі вироби найкраще горизонтально. Це дозволить уникнути утворення грудок пуху.

Як правильно вибрати пуховик

При виборі пуховика не варто зважати лише на модні тенденції. Підбирайте верхній одяг лише під себе. Адже те, що добре виглядає на моделі може зовсім не підходити до вас.

Не варто забувати і про кліматичні умови, в яких ви живете. Пуховик - досить теплий одяг і точно не підійде для теплої зими.

Ну і звичайно враховуйте ваш стиль одягу. Якщо у вас у гардеробі виключно класичний одяг та чоботи на високому підборі – підібрати пуховик досить складно.

Пуховик - ідеальний варіант як для снігової та вітряної погоди, так і для сонячної та морозної. Цей по-справжньому універсальний елемент одягу неодмінно має бути в гардеробі кожної модниці.