Комфорт у приміщенні в зимовий період значною мірою залежить від того, наскільки добре прогрівається повітря. На ефективність системи опалення впливає багато факторів. Один із ключових — стан труб та радіаторів. Металеві вироби досить чутливі до стану теплоносія. Якщо вода жорстка, усередині утворюються відкладення та іржа. Це негативно впливає на пропускну здатність, тепловіддачу, термін служби. Вирішити проблему дозволяє регулярне промивання систем опалення. Процедура виконується фахівцями.

Де замовити промивання систем опалення

Найнадійніший спосіб — звернутися до приватної спеціалізованої компанії. Такі фірми використовують сучасне обладнання, виконують роботи точно в обумовлений термін. Звичайно, багато залежить від конкретної компанії-виконавця. Хороші відгуки клієнтів отримує «МонтажТехСервіс». Перейдіть за посиланням https://mtsewer.com.ua/uk/services/promivannya-sistem-opalennya-mts/ на сайт, щоб докладніше дізнатися про послугу промивання систем опалення та розрахувати вартість. До того ж, тут можна подати заявку на обслуговування.

Коли промивати систему опалення

В ідеалі проводити процедуру потрібно щороку перед початком опалювального сезону. Це дозволить підтримувати систему у бездоганному стані протягом довгих років. Крім того, рекомендується виконувати промивання після капітального ремонту, заміни труб.

Можна проводити промивання по мірі забруднення тепломережі. Основні ознаки:

  • радіатори прогріваються нерівномірно;
  • батареї у деяких кімнатах залишаються холодними;
  • обладнання гріє слабко, помітно погіршилася ефективність роботи опалювальної системи;
  • виник нехарактерний шум;
  • збільшилася витрата теплоносія.

Крім того, про забруднення системи говорять часті поломки циркуляційного насоса, шумна робота котла, іржа на радіаторі або його протікання.

Своєчасне прочищення системи опалення дозволяє уникнути серйозних матеріальних втрат — знизити витрати на обігрів і запобігти поломці обладнання. До того ж, ви зможете підтримувати оптимальний мікроклімат у всіх кімнатах.

Як проводиться промивання тепломережі?

Фахівці використовують різні методики — гідрохімічне прочищення, пневмогідроудар. При виборі враховується стан системи, а також матеріал труб і радіаторів. Наприклад, якщо встановлені алюмінієві батареї, використання кислотних розчинів для промивання не допускається.

Фахівці «МонтажТехСервіс» підберуть оптимальний спосіб промивання каналізації та врахують усі нюанси.