Нажаль, сучасні умови життя не можна назвати повністю безпечними. Особливо в зимовий час, коли рано темніє.

Електрошокер є ефективним засобом самозахисту від злочинців або агресивних диких тварин.

Різновиди шокерів

Шокери можуть бути різної форми. Це класичний шокер у вигляді моноблоку, шокер пістолет, яким можна користуватись навіть безконтактно, шокер дубинка, шокер ліхтарик, а також замасковані шокери, наприклад, у вигляді брелоку.

Шокер дубинка є одним з найбільш популярних різновидів. Його зазвичай застосовують працівники служби охорони або поліції, водії автівок, працівники таксі, володарям приватних домів, хазяям собак тощо.

Вартість такого пристрою є цілком доступною, враховуючи, що він буде гарантією вашої безпеки протягом тривалого часу.

Переваги та недоліки

Перевагою будь-якого шокера є те, що нанесені ушкодження є тимчасовими та не несуть серйозної шкоди для життя та здоров’я злочинця. Максимум – це біль та втрата свідомості на 15 – 30 хвилин. За цей час ви зможете уникнути небезпечної ситуації.

Більшість з подібних пристроїв мають функцію ліхтарика, тому його зручно використовувати в темряві. Особливо це актуально взимку, коли темніє рано.

Завдяки своїй формі, такі шокери можна використовувати в якості дубинки. Ви будете озброєними навіть якщо забули його зарядити.

Шокери дубинки є надзвичайно потужними, їх можна використовувати навіть через товстий шар одягу. Якщо в вашому місці актуальною є проблема з агресивними бродячими тваринами, їх може налякати лише тільки звук шокера. А в разі необхідності форма дубинки дозволить не підпускати собак занадто близько до себе.

До недоліків шокерів у вигляді дубинок можна віднести те, що вони не є найбільш компактними. Тому носити його просто в кишені буде доволі проблематично.