Люди будь-якого віку хоч раз у житті задумуються над питаннями «Як виправити помилки минулого?», «Як зміниться планета через сотні, тисячі років?», тому твори про подорожі у часі не втрачають своєї популярності й породжують нові книжкові всесвіти. Читачі різного віку можуть купити безліч книг від видавництва «Школа» на фантастичні теми й насолодитися захопливими пригодами у часі та просторі.

Шукаєте універсальний варіант, історію, не схожу на інші? Книги не тільки про інший світ та таємниці, а й про любов, вірність, дружбу, сім’ю — Часодії всі частини порушують спектр тем, близьких підліткам і дорослим.

Про що книга Часодії?

Видавництво Школа пропонує до перегляду серію творів «Часодії» (українська мова видання):

  1. «Часовий ключ» — початок пригод Василини. Дівчина дізнається про існування Остали (звичайної Землі) й Ефлари (ефемерної планети магів-часодіїв). Головна героїня потрапляє у вир таємниць, дізнається про здібності до чародійства. Необхідно збільшити розрив між двома світами, щоб магічний світ продовжив існування і Земля не поглинула його.
  2. «Часове серце» — Василина намагається отримати ключ, Пурпуровий Квіт, для порятунку Ефлари від знищення. Україна чекала на продовження пригод юної часодійки! Яку роль у долі дівчинки грає Феш Драгоцій, а також, з якими надважливими сюжетними подіями він пов'язаний?
  3. «Часова вежа» — головна героїня навчається магії подорожей у часі у Школах світлочасу та темночасу. Подорож у Часовий Розрив, небезпечні пригоди на землях фей і зустріч із Білою Королевою. Що потрібно зробити, щоб повернути час у Розколотий Замок?
  4. «Часове ім`я» — Василина переймається питанням возз'єднання родини, її взаєминами з Фешем, найближчим другом, і вирушає на пошуки Чорної Кімнати. Перегони на зорепташці та падіння в ущелину Розколотого Замку чекають на вас у продовженні серії.
  5. «Часограма» — головний ворог часодіїв загрожує ефларцям. Василина дізнається, яка ціна порятунку друзів, розкриває сімейні таємниці, вчиться бачити майбутнє і минуле, подорожує підводним світом.
  6. «Часова битва» — завершальна книга серії. Часодії, феї та люти планують боротьбу зі спільним ворогом, а Василина вирушає у Драголіс і отримує цінну інформацію про грані сновидінь, намагається врятувати Феша. В останній частині розкриваються всі таємниці магічного світу і читачі дізнаються, на чиєму боці Час.

Письменниця Наталія Щерба Часодії доповнила твором «Часодійна книга», де розповідається про події часодійної історії, цікаві відомості про магів, ключників та істот, фантастичні замки Ефлари. Неоціненна інформація для шанувальників книг, які не бажають залишати всесвіт, підвладний Часу. Подарунковий комплект Часодії купити можна в інтернет-магазині Видавничого Дому Школа. Отримайте шкіряний браслет часодія разом із шістьма книгами про незвичайні пригоди Василини та її друзів. Видавництво регулярно влаштовує акції на товари: ціни «падають» на 35%, замовляйте корисні подарунки до свят або дня народження.

Серія Часодії перемістить вас у вир чарівних подій, цікавих персонажів і не відпустить до останніх сторінок, тому найважливіший ресурс — час — не буде витрачений марно! Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/