Найзручніший спосіб отримання коштів від мікрофінансової організації – це швидкий онлайн кредит від Coolcredit.ua. Взяти гроші можна цілодобово та без зайвих зусиль з боку позичальника – набагато простіше, ніж отримати банківський кредит. З документів потрібно лише паспорт.

Що потрібне для отримання грошей?

Для отримання позички клієнту достатньо заповнити анкету-заявку на цій сторінці. Пластикова карта, куди будуть переказуватися гроші, яка у вас оформлена – не має значення.

Перш ніж взяти гроші, обов'язково ознайомтеся з умовами повернення, уточніть, як і якими сумами та засобами потрібно повертати позику. Інформацію про це ви знайдете у картці пропозиції.

Сьогодні людина має безліч способів вирішення фінансових проблем. Деякі вважають за краще взяти в борг у друзів, хтось звертається до банків, але в останні роки з'явилася й інша можливість — термінова позика, яку надають мікрофінансові компанії. Цей продукт з кожним днем ​​набирає популярності серед населення, оскільки великі кредитні організації встановили досить жорсткі вимоги до клієнтів, тому в банківському секторі дуже складно отримати необхідну суму.

Хто може взяти термінову позику?

Отримати гроші має право будь-яка людина, що відповідає наступним критеріям:

  • вік на момент оформлення позики – від 18 років;
  • наявність громадянства України;
  • постійний дохід (зокрема неофіційний);
  • постійна прописка в Україні.

Як оформити швидкий онлайн кредит?

Перш ніж складати заяви, вам необхідно зробити розрахунки запланованих витрат - так ви зрозумієте, про яку суму йдеться. При цьому не варто штучно завищувати бюджет. Чим менше виявляться підсумкові швидкі позики та кредити, тим легше їх повернути. Далі переходьте до вивчення умов, запропонованих мікрофінансовими організаціями. Оскільки сьогодні інформацію про позики можна знайти онлайн, відвідайте сайт компанії та проаналізуйте основні параметри: відсоткову ставку, тривалість та вартість обслуговування. Всі ці параметри впливають на підсумкову ціну, яку можна дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора або у представників МФО. Крім подачі заявки на офіційному сайті, скласти заяву можна в офісах компанії або на точках обслуговування.

Швидка та термінова позика (кредит) на карту - це суттєва економія часу клієнта, адже оформлення послуги не потребує відвідування офісу.