Кожного дня людина витрачає чималу суму коштів на різні потреби. Харчування, сплата комунальних платежів, господарчі витрати – все це планується заздалегідь. Але трапляються ситуації, коли запланованих коштів не вистачає. Наприклад, несподівана хвороба потребує придбання ліків, зламаний телевізор – негайної заміни. Де взяти гроші? Можна звернутися до родичів або знайомих, але, як відомо, позичання грошей завжди негативно позначається на відносинах між людьми. Саме в такому випадку людина обирає кредит, як варіант розвязання своїх проблем. Тут починається найцікавіше – пошук найвигідніших умов та низьких відсотків заманює туди, де за яскравою рекламою та гучними гаслами ховаються зовсім непривабливі відсотки, приховані платежі та інші жорсткі умови. Звернувшись за кредитом до неперевіреної організації або навіть приватного позичальника, можна окрім потрібної суми отримати багато додаткових проблем.

Відкритий ресурс Fincup пропонує вичерпну інформацію щодо перевірених кредитувальників, які перед потраплянням на fincup.com.ua проходять ретельну перевірку за багатьма параметрами. Після уважного вивчення сайту, можна отримати кредит на картку за найпривабливішими умовами.

Переваги онлайн кредитування

Fincup зібрав інформацію щодо найкращих макрофінансових організацій, які надають кредит з найменшими вимогами та лояльним ставленням до кожного клієнта. Саме тому кредитні кошти можуть отримати:

- Студенти та пенсіонери.

- Жінки в декретній відпустці та безробітні.

- Отримувачі, що мають погану кредитну історію.

Кожен клієнт, що звернувся до МФО зі сайту Fincup, відразу відчуває позитивне ставлення та ввічливість у процесі оформлення та перевірки, а також:

- Максимальна швидкість оформлення кредиту до 40 тисяч гривень.

- Мінімальний набір документів.

- Велика ймовірність погодження кредиту. Згідно зі статистикою сайту, позитивну відповідь отримують до 97% користувачів.

- Більшість МФО пропонують кредит під 0%.

- Для пролонгації кредиту або погашення потрібно лише зайти до особистого кабінету.

- Поважне ставлення до кожного клієнта, незалежно від потрібної суми.

Юридичне обґрунтування мікрокредитів

Незалежно від особливостей онлайн оформлення кредитів, ця операція передбачає оформлення кредитного договору згідно з чинним законодавством України. Головна відмінність в тому, що не відбувається фізичне підписання договору. Заповнений бланк висилається клієнту на електронну адресу, а потім отримувач підписує за допомогою одноразового пароля, що надходить на телефон. Електронний договір має таку саме юридичну силу, що й звичайний паперовий варіант.