Кава з молоком, з цукром або, якщо хочете, без жодних добавок - просто чорна, ми п'ємо її щодня. На жаль, кава, приготовлена ​​самостійно, не завжди виходить смачною. Що важно для приготування? Необхідний етап - і в той же час - завершальний етап - це обсмажування зерен. Потім вони набувають смаку, аромату і характерного коричневого кольору. Час заварювання дуже впливає на смак напою. Варто пам'ятати, що спочатку виділяються аромати, потім уподобання, а потім гіркота. Збільшення часу заварювання не дуже добре позначиться на напій. Вода також впливає якість кави. М'яка джерельна вода працює найкраще, оскільки вона зберігає природний аромат мелених бобів. Чи проводите свій ранок на самоті або з сім'єю, ви можете зробити його особливим. Ідеальна кава та корисний, смачний перекус можуть подарувати вам посмішку на весь день. Starbucks - це найбільша мережа кав'ярень у світі, а також один із найвідоміших брендів. Від найсмачнішого латте макіато до освіжаючих напоїв з льодом – рецепти кави від кав'ярні Starbucks допоможуть створити смачні напої навіть у себе вдома.

Пропозиція включає:

  • Гарячі, холодні рецепти. Рецепти еспресо, заварної кави.
  • Святкові рецепти. Рецепти, як у кав'ярні.

Одною з найпопулярніших є кава латте макіато, що складається з трьох шарів. Перше – молоко. Друге еспресо. Третій – густа піна. Останній шар зазвичай прикрашають такими добавками як шоколадна стружка або кориця.

Рецепт латте мокіато включає:

  • Кава світлої обсмажування та спінене молоко. На початку приготування, потрібно підігріти молоко та збити його до пінки. Пінку налити в чашку та повільно додати кави.

Рецепт капучіно:

  • Мелена кава, молоко, шоколадна стружка. У чашку наливається заварна кава, додається вершкова молочна пінка. За бажанням можна додати шоколадну стружку чи корицю.
  • Кава, приготовлена ​​на основі еспресо або подвійного еспресо - називається американо. Рецепт приготування: порція еспресо та гаряча вода – єдині інгредієнти. Закип'ятіть воду і налийте її у свій улюблений кухоль, після чого влийте попередньо приготовлену каву. Каву можна подавати як сама по собі, так і з додаванням ароматного сиропу або невеликої кількості молока.

Адже моменти, проведені з друзями за філіжанкою кави, найприємніше згадувати потім. Подбайте про те, щоб кава за рецептом кав'ярні Starbucks, приготовлена ​​для ваших гостей, була смачною та ароматною. Насолоджуйтесь улюбленою кавою Starbucks, не виходячи з дому або офісу.