Монтаж кондиціонера, особливо спліт-системи – справа непроста, тому краще всього звернутися до високопрофесійним фахівцям, що мають толк у цій справі. Фахівець не тільки допоможе вам визначитися з місцем, де монтуються внутрішній і зовнішній, у якому знаходиться радіатор кондиціонера, блоки спліт-систем, але і зробить їх установку самостійно.

В розділі встановлення кондиціонеру львів ціна ви можете отримати більше інформації про встановлення кондиціонерів у Львові.

Де встановити зовнішній блок кондиціонера?

Як правило, зовнішній блок встановлюється на фасаді будинку або балконі. Слід пам'ятати, що встановлений на фасаді будинку блок дуже вразливий, тому для забезпечення його захисту необхідно подбати про захисній сітці. Якщо монтувати зовнішній блок на балконі, пристрій буде заважати при склінні.

Монтаж теплових насосів львів виконують досвідченні фахівці.

Дах будинку – ідеальне місце для монтажу зовнішнього блоку кондиціонера. Вам буде набагато простіше проводити дозаправку і ремонт кондиціонера, але в цьому випадку сполучні комунікації рекомендується розмістити у вентиляційній шахті.

Встановлення систем опалення львів виконується фахівцями швидко і якісно.

Варто відзначити, що техобслуговування кондиціонера може здійснюватись як самими мешканцями приміщення, в якому він встановлений, так і професійними майстрами, які займаються сервісним обслуговуванням цих пристроїв. Про забрудненні фільтра може свідчити weeping вода, проте в подальшому може засмітитися і дренажна система. В цьому випадку вода вже буде протікати всередину приміщення, тому пам'ятайте, що фільтр потрібно чистити своєчасно. Що стосується витоку фреону, то вона відбувається досить-таки часто в невеликих кількостях і це вважається цілком природним явищем.