Компанія Evolution повідомила про нову гру через Твіттер близько двох тижнів тому, але у вівторок знадобилося офіційне оголошення, щоб розігріти натовп. Нова гра називається Bac Bo і вона віддає данину поваги простій грі баккара, використовуючи кістки, а не карти для визначення гри.

Баккара або пунто банко - гра, оповита таємницями та інтригами, але насправді грати в неї онлайн так само просто, як грати в гральні автомати онлайн на гроші, або як підкидати монету при особистій зустрічі - якби монета потрапляла на ребро один раз з одинадцяти, а не один із шести тисяч разів, як це може статися з монетою.

Best casinos in India

Постійні інновації Evolution продовжуються

Компанія Evolution, що завжди відрізняється інноваційними підходами до улюблених ігор клієнтів, усунула плутанину у правилах гри, повністю відмовившись від карт та використовуючи кістки для підрахунку очок. Гравці, як і раніше, роблять ставку на руку банкіра або гравця (шанси майже такі ж, як при підкиданні монети), але значення рук визначаються значенням суми двох гральних кісток.

На столі є чотири окремі шейкери для кісток, так що ніякий круп'є "золоті ручки" не зможе змінити результат, навіть якщо захоче. Два шейкери кидають кістки для "руки" банкіра і два - для "руки" гравця.

Замість того щоб вводити правила "третьої кістки" у разі певних початкових результатів, підрахунок очок проводиться просто на основі суми двох кісток у кожній руці, причому виграє той, хто має більше очок. В результаті завжди виграє рука банкіра, рука гравця чи нічия. За нічиєї виплата може досягати 88:1, а не 8:1, як в оригінальній грі баккара.

Evolution

Поєднує в собі сутність Sic Bo та баккара

Головний директор з продуктів компанії Evolution Тодд Хаушалтер сказав: "Bac Bo - це ще один унікальний витвір нашої дуже талановитої команди розробників. Вона поєднує в собі суть двох класичних ігор, баккара та сік-бо, і створює щось абсолютно нове та несхоже. Ви отримуєте елегантна течія та хвилювання від "перемоги за спиною", яке робить баккара такою популярною, але з візуальним хвилюванням гри в кістки".

CPO додав: "Незважаючи на те, що Баккара дуже близька по духу, Бак Бо - це гра, яку швидко зрозуміти. Правила та ігровий процес у ній простіше, ніж у баккара, а враховувати потрібно лише результати простих кидків кісток. Кидки кісток - і азарт - тільки посилюються!