Якщо людина планує утеплити будинок і знизити витрати на електроенергію, слід звернутися до професіоналів. На форумах за відгуками клієнтів лідирує компанія «ТеплоТехСтрой». Вибравши потрібний варіант для утеплення приватного будинку на сайті https://teplo-tex-stroi.com/ukr, замовник ніколи не пошкодує про це рішення.

Необхідні умови для якісного монтажу теплоізоляції:

  • Ідеальна погода для процедури утеплення – це місяці, коли температура не опускається нижче 5°С.
  • У холодну погоду клей висихає повільніше і виникає ризик неякісного з'єднання з теплоізоляцією. На фасаді можуть утворитися тріщини.
  • Екстремальні погодні умови не підходять для теплоізоляції. Фасадні стяжки та клеї в основному виготовляються на основі цементу та вимагають певного вмісту води для дозрівання та гідратації, яка потім має висохнути.
  • У разі низьких зовнішніх температур збільшується час сушіння. Навпаки, в суху та теплу погоду теплоізоляційні матеріали сохнуть легше і ризик виникнення проблем, які могли б виникнути під час теплоізоляції, зводиться до мінімуму.
  • Проте надмірне тепло не підходить для теплоізоляції. При температурі вище 30°С клеї дуже швидко сохнуть. Тепла та не дощова осінь – оптимальний час, щоб утеплити будинок.

Теплоізоляція, крім економічних преференцій, дозволяє провести й ефективну боротьбу із цвіллю. Змочування вологою відбувається через різницю температур зовнішнього і внутрішнього середовища. Коли утеплюється периметр приватного будинку, точка конденсування переміщатиметься із внутрішньої поверхні назовні за достатньої товщини ізоляції. Технологія дозволяє боротися з природною вологістю без особливої втрати теплоізоляційних властивостей.

На сторінці https://teplo-tex-stroi.com/ukr/uteplenie-doma на замовника чекає зрозумілий прайс-лист, де вартість прив'язана до виду матеріалу утеплення.