Підтримання гладкості шкіри на обличчі та тілі як у жінок, так і у чоловіків займає чимало часу, котрого завжди не вистачає. Тому кожен шукає способи, які дозволяють якомога довше не згадувати про необхідність гоління або відвідування майстра епіляції. Один з найбільш зручних та ефективних способів позбавлення від небажаного волосся – видалення лазером. Процедура абсолютно не шкодить здоров’ю людини, проте має деякі обмеження. Поговорімо про переваги та важливі нюанси лазерної епіляції.

Переваги лазерної епіляції

Апаратний салонний метод користується популярністю в усьому світі завдяки:

  • високій ефективності. Досвід майстрів салонів TK Laser в м. Житомир показує, що курс епіляції лазером дозволяє позбутися 98% небажаної рослинності;
  • довготривалому ефекту. За умови проходження повного курсу, а потім профілактичних сеансів 1–2 рази на рік шкіра залишається гладенькою протягом 5–10 років;
  • відсутності небажаних слідів. Після епіляції шкіри на тілі або обличчі, зокрема в особливо чутливих зонах, шрами та рубці не залишаються. На оброблених лазером ділянках не відростає темна щетина, не утворюються чорні цятки і відсутній такий недолік, як вростання волосин у шкіру;
  • можливості застосування незалежно від сезону. Процедури можна проводити будь-якої пори року. Щоправда, влітку необхідно подбати про захист проепільованих зон від сонця.

Одна з головних причин популярності епіляції лазером у салоні в Житомирі – економія часу та грошей. Вигоди способу стають очевидними не одразу, а після проходження курсу, коли фахівця необхідно відвідувати лише час від часу.

Що потрібно знати перед відвідуванням салону

У більшості косметологічних центрів в Житомирі використовують діодний лазер, «золотий стандарт» епіляції. Таке обладнання дає можливість обробляти зони із зайвою рослинністю швидко та з мінімальним дискомфортом, проте є ефективним лише для темного волосся за світлої шкіри. Для сивого, рудого і пушкового волосся варто обирати інші методи.

Для отримання максимального ефекту за 3–4 тижні перед сеансом, а також протягом усього курсу волосся слід виключно голити бритвою. Щоб уникнути ускладнень, необхідно дотримуватися низки обмежень: 2 тижні перед і після епіляції не можна засмагати, 3 дні – користуватися косметикою зі спиртом, відвідувати лазню та басейн. У випадку приймання антибіотиків (фторхінолонів або тетрациклінів), сульфаніламідів, гормональних препаратів епіляція проводиться лише після закінчення курсу лікування, за наявності ран, запалень в зоні запланованого проведення процедури – після їх загоєння.