Фарбування хною – досить популярна процедура. Її поширеність можна пояснити тим, що хна для брів – це безпечний і натуральний барвник, який не тільки не зіпсує брови, але й, навіть, може їх оздоровити та привести до ладу. Це пов’язано з тим, що при такому фарбуванні можна зберегти цибулину волоска у здоровому стані. Простіше кажучи, після експериментів з хною не доведеться заново вирощувати брови ще кілька місяців. Розберімося в тонкощах фарбування брів хною.

Чому саме хна?

Як ми знаємо, хна – натуральний барвник, який здатний оздоровити волосся і пофарбувати його у різні природні кольори. Склався стереотип, що це може бути тільки рудий колір, але також це може бути коричневий, графітовий та чорний. За допомогою хни проводять процедуру біотатуажу, яка дозволяє повністю фарбувати волоски та не призвести до алергії на хімічні складові.

Хна повністю безпечна. Завдяки цьому вона прекрасно підходить кожній людині. За її допомогою можна не тільки провести фарбування, а й виправити контур брів. Для цього знадобиться тонкий пензлик. З його допомогою можна навіть «домалювати» додаткові волоски, які візуально мало чим будуть відрізнятися від натуральних.

Як пофарбувати брови хною

Для того, щоб пофарбувати хною брови не обов’язково користуватися послугами майстра та йти до салону краси. Це можна зробити самостійно, навіть у домашніх умовах. Попри безпечність хни, спеціалісти все одно рекомендують спочатку провести тестування, щоб переконатися у тому, що у вас немає індивідуальної непереносність. Для цього достатньо нанести невелику кількість готової суміші на чутливу ділянку на руках.

Процес фарбування буде виглядати приблизно таким чином:

Оберіть фарбу, яка вас зацікавила та колір. Гарний асортимент має палітра Kodi Professional. Краще зупинитися на такому варіанті, який найбільше гармонує з кольором волосся. На те наскільки насиченим вийде відтінок, впливає проміжок часу, який речовина буде знаходитися на бровах.

Для того, щоб підготувати суміш потрібно змішати один см барвника з одним см кремового 3% окислювача (замість нього можна додати дві краплі рідкого 3% окислювача). Все це змішується поки не вийде консистенція, як «густа сметана». Для того, щоб розвести повністю натуральну хну, можна застосовувати виключно воду.

Переконавшись, що отримана суміш вийшла однорідною можна почати акуратно її наносити. Після цього суміш залишають на термін від п’яти до п’ятнадцяти хвилин. Це буде залежати від того, наскільки насичений колір потрібно отримати. Після цього потрібно змочити у воді спонж та обережно змити їм все. Якщо ви хочете закріпити результат – нанесіть зверху трохи евкаліптової олії.

Попередня підготовка

Перед тим, як займатися фарбуванням, потрібно підготуватися. Для цього треба провести пілінг шкіри, щоб видалити лушпиння і всю суху шкіру з брів. Таким чином результат буде рівнішим та м’якішим. Крім цього потрібно знезаразити шкіру. У цьому може допомогти антисептик або спирт.

Фарбуємо брови хною

На шкіру навколо брівок обов’язково нанесіть жирний крем. Таким чином ви зможете захистити її від небажаного фарбування. Далі вам знадобиться:

  • Намалювати контур за допомогою олівця. Таким чином можна значно спростити процедуру. А також бути більш впевненою в тому, що результат буде саме таким, як потрібно.
  • Спершу варто профарбувати хвостик кожної брови. Після цього можна переходити до центральної частини. Головка брови фарбується самою останньою.
  • Якщо у вас не чорна хна, то для отримання чорного відтінку можна додати у неї трохи басми.
  • Скільки тримати фарбу – індивідуальне поняття. Як ми вже казали, зазвичай цей період складає від п’яти до п’ятнадцяти хвилин. Якщо у вас є сумніви, то краще ознайомитися з рекомендаціями виробника на пакуванні.