Погодьтесь дуже важко підійматись по сходах на третій, четвертий або восьмий поверх. А якщо ви несете ще якісь груз (речі, продукти) то цей підйом здається незакінченим. Для літніх людей навіть другий поверх − це дуже важко. Сьогодні пасажирський ліфт − це зручність та комфорт. Дуже важко відшукати багатоповерховий будинок, або торговельний центр, в котрих не використався такий підйомний механізм у різних варіаціях. Основне призначення пасажирських ліфтів − це перевезення людей та невеликих багажів між поверхами. Якщо мовити про вартість, то ціна пасажирського ліфта може коливатись та залежить від багатьох показників.

Залежно від того, з якою швидкістю рухається їх кабіна, пасажирські ліфти вважаються:

- тихохідними;

- швидкохідними;

- швидкісними;

- високошвидкісними.

Конструкція ліфтів не дуже складна. Рухається ліфт у вертикальному напрямку по жорстким сталевим ліфтовим напрямних. Швидкість ліфта буває від 0,15 м/сек до 10 м/сек і вище. Вхід до ліфта здійснюється через автоматичні двері. Електрична схема ліфта передбачає, що ліфтом може керувати будь-який пасажир ліфта самостійно, але перед цим йому обов'язково необхідно ознайомитися з правилами будови та експлуатації ліфтів.

Вам потрібно встановити ліфт в багатоповерховий будинок або офісну будівлю? Шукаєте перевірену компанію, котра займалась проектуванням та монтажем пасажирських ліфтів на вигідних умовах? Сучасна компанія СІТІ ЛІФТ пропонує для своїх клієнтів вигідні умови співпраці та якісні конструкції за доступними цінами.

Сьогодні СІТІ ЛІФТ являється лідером у сфері проектування, виробництва та монтажу пасажирських ліфтів у різних модифікаціях. Спеціалісти готові взятись за проекти будь-якої складності та задовольнити усі потреби споживача. В своїй роботі спеціалісти використовують сучасне обладнання європейського рівня, якісні матеріали, новітні технології.

Послуги компанії:

- ліфти;

- обслуговування ліфтів;

- пасажиропотік;

- системи контролю;

- консалтинг.

На сайті ви зможете більш детально дізнатись інформацію про компанію, подивитись приклади готових рішень від виробника, розрахувати вартість ліфтів в онлайн режимі та зробити замовлення. Фахівці відповістимуть на всі ваші запитання. Ціни на ліфти пасажирські можуть коливатись. Але пам'ятайте мова йде про надійність, безпеку та безперебійне функціонування, тому краще на таких підйомних механізмах не економити.