У сучасному ритмі життя досить важко виділити багато часу на походи магазинами. Тому більшість супермаркетів пропонують своїм клієнтам скористатися такою послугою як доставка товарів на дім або в офіс на платформі Заказ.юа. Онлайн-шопінг має наступні переваги:

 • здійснення покупок в інтернет-магазині з планшету або мобільного телефону в зручний для клієнта час і в будь-якому місці;

 • на сайті Zakaz відображена достовірна інформація наявності певної категорії товару на складі та актуальні ціни;

 • клієнтам магазину не треба стояти в довгих чергах на касі, спілкуватись з іншими споживачами, витрачати вільний час у пошуках необхідних товарних позицій на стелажах;

 • є можливість розрахуватись готівкою, також приймаються безготівкові кошти;

 • не треба нести важкі пакети на верхній поверх;

 • узгодження часу та місця отримання покупок;

 • з’являється більше часу для вирішення важливих питань або відпочинку.

У Києві споживачі не переймаються, де купити продукти та інші товари, найчастіше вони віддають перевагу онлайн шопінгу на офіційному сайті Заказ юа. Приємне оформлення, прості функції зробили його комфортним для користування. Інтернет-магазин дуже ретельно відноситься до знаку якості продукції. Про це свідчить велика кількість позитивних відгуків. У продажу представлені наступні категорії:

 • господарські товари;

 • побутова хімія;

 • харчі;

 • канцелярські товари;

 • дитячі товари та ін.

На Zakaz ua великий асортимент товарів, споживач має можливість замовити продукцію улюбленого бренду. Платформа співпрацює з відомими супермаркетами України. Кур’єр оперативно доставить сформований пакунок за вказаною адресою. Товар можно отримати на дому або в офісі. Місце та час отримання заказу визначає покупець.

Вартість доставки корзини споживача в офіс та на дім по Києву

Оформлюючи доставку на дім в перший раз, покупець побоюється великої вартості транспортування. Але постійні клієнти вже встигли оцінити переваги онлайн шопінгу. Найголовніші з них – економія часу та сил. Купити продукцію можливо всього за пару хвилин. На сайті зручно порівняти ціни на вибрану категорію товару. З інтернет-магазином Заказ юа вас чекає зручна оперативна доставка свіжих продуктів та інших товарів. Кур’єрська служба доставить покупки у всі куточки Києва. Додатково на сайті є можливість дізнатися про можливість транспортування в інші регіони України. В окремих населених пунктах дана послуга може бути обмежена.

Також можливо заказувати готові страви на обідню перерву в офісі або святкову вечерю на дому. Досить перебиватися печивом та бутербродами, витрачати час на готування. До речі, дуже зручно замовити готові блюда, коли зненацька приїздять гості. Уся їжа свіжа, різноманітна, ретельно пакується, щоб клієнту було приємно насолодитися стравою. Разом з магазином Заказ ви зможете приємно вразити оточуючих кулінарними шедеврами. Повірте, вартість товару з доставкою буде незначною у зрівнянні з великими перевагами. Замовляйте покупки на платформі і отримуйте задоволення.

За матеріалами: zakaz.ua