Компанія «МедСпецТранс» організовує цілодобове перевезення лежачих хворих будь-якого ступеня тяжкості у Житомирі до Києва чи будь-якого іншого пункту призначення в Україні. У своїй роботі ми використовуємо спеціальний санітарний транспорт, обладнаний усією необхідною медичною технікою та додатковим інвентарем.

Перевезення лежачих хворих потребує підвищеної уваги та наші фахівці його забезпечують у повній мірі. Ми забираємо людину з будь-якого місця: лікарні, аеропорту, пансіонату та ін.

У нас забезпечено все для тривалого переїзду в конкретний лікувальний центр або додому після лікування. Спеціально навчений та підготовлений персонал володіє необхідними практичними навичками щодо підйому та перекладання хворого. Всі дії виконуються без поспіху, згідно з певним регламентом, що забезпечує повний спокій та правильне положення пацієнта в процесі підйому та перенесення. Співробітники підготовлені для комплексної організації транспортування тяжкохворих людей, які потребують певного відношення.

Імпортне медичне таксі у Житомирі недорого має великий простір. Воно включає місця не тільки для хворого, але і для супроводжуючих родичів і медичних працівників.

Перевезення інвалідів-візочників

Виконаємо швидкий підбір потрібного вам транспорту та організуємо перевезення інваліда-візочника за оптимальною та найбільш вигідною для вас ціною. Наші переваги:

1. Працюємо відкрито, минаючи посередників. Не беремо комісію за підбір транспорту.

2. Гарантуємо відповідальний підхід. Усі перевізники проходять ретельну перевірку.

3. Комфортні умови транспортування. Машини обладнані всією необхідною технікою.

4. Цілодобове перевезення інвалідів-візочників до будь-якого пункту призначення спеціальним санітарним транспортом, обладнаним всією необхідною технікою.

Для перевезення людей з порушеннями опорно-рухового апарату, інвалідів та травмами нижніх кінцівок тощо, в салоні наших автомобілів є інвалідні крісла, необхідні для підйому таких хворих на ліфт або транспортування у вузьких проходах. Автомобілі обладнані за всіма існуючими на даний момент технічними вимогами та регламентами. Кожного такого пасажира супроводжуватиме наш співробітник прямо від дверей квартири, включаючи спуск та підйом на ліфті. Ввічливе та уважне ставлення фахівців гарантовано! Імпортні автомобілі мають великий простір, що включає місця не тільки для хворого, а й для тих, хто супроводжує.

Якщо ви маєте запитання або хотіли б отримати консультацію, зателефонуйте нам за номерами телефонів, вказаних на нашому офіційному сайті https://specmedtrans.com.ua. Ми допоможемо у вирішенні ваших питань з приводу безпечного перевезення вашого хворого родича за потрібною адресою або навіть в інше місто, а також підберемо вигідний для вас тариф.