Упаковка, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, на сьогоднішній день стала трендовим явищем. Адже саме паперові пакети з логотипом зарекомендували себе як найбільш зручні, привабливі зовні та повністю безпечні для здоров’я людини. Саме тому виробництво паперових пакетів поступово набирає обертів, пропонуючи споживачам безліч варіантів практичної та стильної упаковки. Вони можуть бути різними за кольором, розміром, конфігурацією, форматом декору, але при цьому всі вони будуть однаковими з точки зору ефективності та практичності. Паперові пакети оптом купують різноманітні фірми, магазини, компанії, причому більша частина з них замовляє індивідуальний друк на цих виробах.

Переваги пакетів з логотипом компанії

Даний формат продукції є оптимальним варіантом реклами, яка, до того ж, не буде коштувати дуже дорого. Друк можна замовити для упаковки, призначеної для будь-якої продукції: промислової або харчової. Окремо можна виділити нанесення логотипів на пакети, що купують компанії, які надають певний вид послуг.

Замовляючи пакети з логотипом, можна отримати масу важливих переваг:

  • рекламу товару, який реалізується в такій упаковці;
  • можливість нагадати про себе діловим партнерам, вручаючи пакети під час перемовин;
  • для магазинів це чудова можливість показати свою лояльність до постійних покупців;
  • такий вид пакування можна використовувати під час проведення промоакцій, різних заходів.

Окрім найменування бренду, на пакети можна наносити різноманітні написи, малюнки, тобто будь-яке зображення, яке потрібне замовнику.

Як замовляються пакети з друком?

Перш ніж приймати рішення про виготовлення пакувального матеріалу в певній кількості, треба заздалегідь добре продумати основні параметри замовлення. В цьому випадку дуже важливим є питання розміру, форми паперового пакету, його кольору та типу використаної сировини. Також варто наперед продумати, чи матимуть ці вироби ручки, з чого вони будуть виготовлені.

Що стосується друку, то виконавцю потрібно надати зразок малюнка, логотипа або напису, який буде наноситися на поверхню пакету. Якщо немає точного власного бачення концепції, потрібно звернутися до дизайнера. Він запропонує декілька варіантів, з яких можна буде обрати той, що найбільше відповідає баченню замовника.

Також треба буде визначитися з форматом друку — трафаретним чи офсетним. Кожен з них буде доречним за певних умов, які обов’язково обговорюються з компанією-виробником. Замовити паперові пакети з логотипом можна в компанії «Борса».