Коворкінг у всьому світі набирає великих обертів. Це спеціально обладнані місця для роботи, які найчастіше використовуються фрілансерами, які потребують комфортних умов для здійснення своєї діяльності. Такі місця популярні серед програмістів, веб-дизайнерів, копірайтерів та інших фахівців. У Львові є дуже зручний та комфортний коворкінг центр, з яким можна детально ознайомитись за посиланням iteahub.com. Тут понад 700 квадратних метрів площі, які вже припали до смаку сотням фахівців.

Переваги коворкінгу

IteaHub – це місця для роботи, підключені до Інтернету та мають всі умови для комфортної роботи. Ви можете затишно працювати, пити чай чи каву, просто цікаво проводити час. Тут особливе середовище, яке сприяє новим цікавим знайомствам. Особливо в ІТ-сфері. Також однією з переваг коворкінгу є фінансова вигода: орендувати місце тут набагато дешевше, ніж орендувати окремий офіс.

Є три основні тарифи для оренди робочого місця:

1.       Без закріплення конкретного місця у залі – ви просто зможете зайняти будь-яке з вільних місць для роботи.

2.       Закріплене за вами місце у залі – ви зможете максимально комфортно його облаштувати, додавши важливі деталі.

3.       Оренда окремої кімнати – це необхідно для тих людей, яким важлива максимальна тиша та зосередженість для роботи.

Ви можете орендувати лише кілька годин роботи, можете укласти договір про місячну співпрацю з коворкінгом – варіантів багато. Завдання цього простору для роботи у створенні не тільки комфортних умов для вашої діяльності, але й у створенні комфортних умов співпраці. Якщо ви шукаєте потрібний варіант у Львові, обов'язково загляньте в IteaHub. Тут все обладнано за сучасним дизайном, є різноманітне обладнання, необхідне для плідної роботи. Одним словом, створені всі умови, які дозволять використовувати ваш робочий час максимально ефективно та комфортно.

Коворкінг – це не лише зиск у порівнянні з офісом. Це і зиск у порівнянні з роботою будинку. Адже вдома багато факторів, що відволікають: улюблений диван, на якому хочеться залучити, дружина, батьки, кішка і так далі. Зосередитись на роботу в домашніх умовах може далеко не кожна людина. Коворкінг - чудовий варіант для цих випадків. Чи потрібно попрацювати кілька годин? Беріть ноутбук і вирушайте у просторе та затишне місце з робочою атмосферою. До речі, перший пробний день тут можна спробувати абсолютно безкоштовно.