Серед чоловічого взуття кеди займають особливе місце. Вони в трійці лідерів і не втрачають своєї популярності вже багато років. Чоловіки полюбляють кеди за такі їх ключові характеристики, як: максимальна зручність, універсальність, відчуття легкості та комфорту, привабливий вигляд. Таке взуття з легкістю комбінується з різними стилями одягу і є доцільним, як під час занять спортом, активної прогулянки, так і при створенні світського чи офісного образу. Своєю чергою світові модельєри перетворили класичні кеди в мега стильне взуття. Різноманіття моделей за посиланням https://idealsport.com.ua/men/shoes/gumshoes дозволяє підібрати свій модний лук.

Найкращі виробники чоловічих кедів: ТОП лідерів

Особливу увагу привертають кеди таких виробників: Nike, Converse, Puma, Adidas, Vans. Наприклад, кеди чоловічі converse – найзнаменитіші. Це класика, яку важко з чимось сплутати. Фірмова особливість – зображення зірки на бічній поверхні. Таке взуття має гарну підошву, яка амортизує всі звуки та удари при ходьбі, а також наявність високої шнурівки для надійної фіксації. Виробник експериментує, пропонуючи покупцеві не лише літні моделі, але і зимові.

Не менш популярні кеди Vans, які поєднують в собі практичність та зручність. Їх головні риси: масивна біла підошва з рельєфною структурою, міцні шнурки плоскої форми та яскраві, оригінальні принти. Як правило, зона п’ятки прикрашається фірмовим логотипом.

Представники молодіжних субкультур надають перевагу саме цих двом брендам. Популярні також кеди Nike, Puma, Adidas: різні моделі на різні смаки. Таке взуття найкраще підходить для занять спортом, активного відпочинку або для створення вечірнього, ділового образу.

Критерії вибору: основні моменти

Перш ніж вибрати гарні кеди чоловічі, важливо звернути увагу на ряд моментів:

  • ціль використання;
  • гнучкість підошви;
  • довжина, ширина устілки, можливість її витягнути;
  • верхня частина взуття;
  • висота моделі;
  • колір.

Низькі та високі моделі мають різне призначення, хоча обидві категорії належать до класу «спортивне взуття». Якщо розглядати модель на кожен день, то на першому місці – стилістичні рішення: наявність декору, колір, фірмова емблема. При цьому верхня частина може бути абсолютно різною: шкіра, тканини, екошкіра. Наприклад, шкіряні кеди стануть чудовим доповненням до ділового образу.

Для занять спортом, активного відпочинку виріб підбирається з урахуванням еластичності та жорсткості підошви, висоти. Підошва не повинна гнуться на всі боки та бути надто жорсткою. Важливий баланс гнучкості та еластичності. Гума повинна легко згинатися, але при цьому давати гарний опір. Стосовно висоти виробу, то чим вище взуття, тим краще воно фіксується на нозі. В ідеалі також устілка повинна легко витягуватися, що дозволятиме підтримувати найпростіші правила гігієни.

Розрізняється таке взуття і по сезону: літні кеди, зимові або демісезонні. Якісне спортивне взуття краще шукати серед відомих виробників. Саме такими являються такі бренди, як: PUMA, Adidas, Nike, які гарантують високу якість продукції.