Відкриваючи власний бізнес, необхідно заздалегідь подбати про інструменти, що допоможуть керувати підприємством. Не має значення, чи це велике підприємство, чи маленьке. Але у другому випадку найбільш дієвим інструментом стане BAS Малий бізнес.

Це програмне забезпечення, яке розраховане, перед усім, на ФОП. З його допомогою набагато легше реєструвати господарські операції, а також формувати первинну документацію:

·       Фінансові операції;

·       Складські;

·       Торгово-закупівельні;

·       Виробничі;

·       Логістичні;

·       Інші.

Крім того, підприємець матиме всю необхідну інформацію в єдиній базі, що суттєво полегшує роботу, дозволяє зекономити час і сили.

Для торгівельних майданчиків

Частіше за все ФОП займаються торгівлею. Це стосується і невеличких крамниць, і торгівельних майданчиків, в тому числі на базарах, і навіть інтернет-магазинів. Аби правильно та ефективно вести облік всіх операцій і не заплутатись в них, варто використовувати BAS Роздрібна торгівля.

Дана конфігурація відомої та популярної програми дає змогу зосередитись на питаннях продажів і маркетингу. Всі операції, що стосуються товарообігу, працюють в автоматичному режимі, знімаючи навантаження з власника торгівельної точки.

За допомогою спеціальної опції можна здійснювати аналіз продажів по структурним підрозділам, товарним групам чи окремим товарам.

Якщо мова йде про мережу магазинів або великий супермаркет, то зручно застосовувати BAS Управління торгівлею. По-перше, ця конфігурація має більше розгалуження, а відповідно і більше опцій. Тобто дозволяє скорегувати роботу згідно масштабів торгівельного підприємства. По-друге, вона синхронізується з іншим програмним забезпеченням, наприклад, з «роздрібною торгівлею» та «Бухгалтерією», що полегшує роботу компанії в цілому й окремих підрозділів.

На перший погляд може здатися, що представлені програми надто складні для вивчення й подальшого застосування. Насправді, це не так. Більш того, якраз за допомогою такого програмного забезпечення можна працювати значно ефективніше. Все, що потрібно зробити – один раз засвоїти ці інструменти, вибравши той, який підійде найкраще для конкретного бізнесу. Втім, на засвоєння теж не доведеться витрачати багато часу. Інтерфейс і структура програми лаконічні й зрозумілі, завдяки чому вже тисячі представників малого бізнесу використовують її з успіхом, підвищивши ефективність свого бізнесу.