Очі – дзеркало душі. Погляд людини випромінює її наміри та думки. Достатньо подивитися співрозмовнику в очі, і можна зразу визначити, в якому стані він знаходиться. Також наші очі, особливо область навколо очей видають наш вік. Саме тому пластичні хірурги рекомендують починати комплекс омолодження з області очей.

Блефаропластика – популярна процедура, яка дозволяє позбутися зморшок, візуально омолодити обличчя, забути про дефект так званого «втомленого погляду».

Пластика повік, особливо верхніх, підходить як жінкам, так і чоловікам. Нічого дивного в цьому немає: мімічні зморшки та фотостаріння проявляються на чоловічій шкірі навіть сильніше.

Проблеми, які дозволяє вирішити блефаропластика

Крім птозу – обвисання шкіри та зморшок в області очей, блефаропластика дозволяє вирішити наступні проблеми:

  • Заворот повік – ентропіон.
  • Наявність «мішків» під очима.
  • Надлишкова шкіра в періорбітальній зоні.

Також за допомогою блефаропластики можна позбутися вроджених та набутих дефектів повік, змінити форму та розріз очей.

Різновиди блефаропластики

Блефаропластика в м. Київ має наступні різновиди:

  • Пластика верхніх повік

Показання: наявність нависання верхніх повік.

Особливості проведення: пластичний хірург робить розріз, через який усуваються надлишки жиру та шкіри. Розріз після загоєння майже не видно, він розміщений у складці верхніх повік. Перед початком корекції пластичний хірург намічає ділянки пластики та лінії розрізів. Кількість та розмір розрізів визначається хірургом під час операції. На завершальному етапі пластичний хірург накладає спеціальний косметичний шов.

Блефаропластика верхніх повік проводиться переважно під місцевою анестезією.

  • Пластика нижніх повік

Показання: наявність «мішків» під очима, гриж та набряків.

Особливості проведення: розріз шкіри проходить під віями нижніх повік. Саме через цю зону відбувається усунення надлишків жирової клітковими та шкіри.

Блефаропластика нижніх повік також передбачає підтяжку м’язів, зміну розрізу очей підтяжку куточків очей. На завершальному етапі блефаропластики нижніх повік хірург накладає шов.

  • Кругова (комбінована) блефаропластика

Передбачає одночасне проведення пластики верхніх та нижніх повік. Більш детальну інформацію про особливості проведення блефаропластики, вартість операції, період реабілітації Ви зможете отримати за цим посиланням https://annabrodskaya.com/blefaroplastyka/.

Як обрати пластичного хірурга?

Якщо Ви зважилися на пластику повік, наступне питання, яке необхідно вирішити, це де зробити блефаропластику. В цьому питанні Ви можете орієнтуватися на такі фактори: оснащення клініки, кваліфікація пластичного хірурга, відгуки пацієнтів. Серед найавторитетніших спеціалістів Києва, які виконують блефаропластику будь-якої складності, Анна Бродська. Це пластичний хірург з багаторічним досвідом роботи. Відгуки пацієнтів – якнайкраще підтверджують це.

Записуйтесь на попередню консультацію за посиланням https://annabrodskaya.com/ та дізнайтесь всю потрібну інформацію про блефаропластику.

Хочете освіжити погляд та омолодити обличчя? В цьому допоможе Вам блефаропластика!