Купівля одягу для свого малюка - це завжди трепетно і приємно. Кожна мама це робить з великою ніжністю та любов'ю. Серед безлічі красивого та стильного дитячого одягу можна придбати велику кількість марних речей. Дитині, як правило, у перший рік життя багато не потрібно. Потім залишиться тільки стос неношених речей та викинуті гроші на вітер. Як же розібратися з великою кількістю красивих дитячих речей і купити тільки потрібний одяг для новонароджених від виробника?
При підборі текстильних виробів для немовлят батьки повинні оцінювати не лише красу, а й індивідуальні особливості малюка та якість матеріалу. Розглянемо важливі правила підбору дитячого одягу, які допоможуть заощадити гроші та не схибити з вибором.
Важливі правила щодо вибору одягу для новонароджених
1. Якість.
У сучасному світі з'явилася величезна кількість тканин та фактур, але одяг з натуральних матеріалів набагато комфортніший, ніж синтетика. Дитяча шкіра настільки ніжна, що синтетичні матеріали можуть призвести до появи попрілостей, алергії та подразнення. Тому надзвичайно важливо, щоб дитячий одяг був лише з натуральних, екологічно чистих та безпечних матеріалів. Переважно використовувати 100% бавовну: сатин, ситець, батист, фланель.
Придбати якісний одяг для новонароджених за приємною ціною ви можете за посиланням https://babyshops.com.ua/ua/!
З синтетичних матеріалів допускається в носінні одяг з велюру, махри, велсофту та флісу. Такі тканини мають хороші термоізоляційні властивості. Але краще, щоб махрові вироби мали внутрішню підкладку з чистої бавовни.
2.Зручність.
У цьому пункті потрібно врахувати кілька моментів:
- дитячий одяг повинен бути комфортним, вільним, не сковувати рухи малюка, але і не повинен бовтатися,
- кофточки і сорочечки не повинні розходитися на спині і грудях, задиратися і сповзати з плечей дитини,
- виключайте тугих гумок на ніжках та ручках, а тим більше маленький отвір для шиї,
- кнопки, гудзики повинні легко застібатися та розстібатися,
- на спинці виробу не повинно бути застібок,
- одяг повинен легко одягатися і зніматися,
- краще, якщо шви будуть зовні виробу, але якщо всередині повинні бути м'якими,
- літній одяг повинен добре пропускати вологу і мати повітропроникність, щоб уникнути попрілостей і пітнички,
- необхідними будуть зав'язки під підборіддям у чепчиків і шапочок, щоб під час незручних рухів немовля не змогло зняти з себе головний убір.
3. Розмір.
У середньому ріст новонародженого 49-52 см, але не варто вибирати всі речі за цими параметрами, адже маленькі діти швидко ростуть, і ви ризикуєте не проносити й половини. Краще купувати одяг, починаючи з росту 56-60 см і вище, а об'єм голови 35-40 см.