Лазерний спосіб різання фанери, ДВП, шпону та МДФ на сьогодні є найбільш прогресивним та ефективним. Можливості, які надають застосування лазерної технології, дозволяє виготовляти вироби досить складних форм, навіть якщо це нетрадиційні дизайнерські рішення. Даний метод дуже корисний, тому що значно прискорює процес обробки заготовок та підвищує продуктивність. 

Особливості лазерного різання фанери, шпону, ДВП та порізка МДФ Завдяки тому, що фанера має хорошу щільність та порівняно низьку температуру горіння, вона, а також подібні до неї шпон, МДФ та ДВП, є дуже зручним матеріалом для розкрою. Ці матеріали вважаються дуже вигідними для комерційного виробництва: 

  • оскільки серед них є можливість широкого вибору — за товщиною, сортністю, видами та цінами; 

  • деревина та матеріали на її основі незмінно популярні та широко затребувані в Україні, вони завжди дуже потрібні виробникам та рекламним дизайнером, а також віддають перевагу простим споживачам; 

  • фанера та її похідні чудово піддаються обробці, при лазерному різанні з них виходять дуже точні заготовки з різними складними формами; 

  • вироби з цих матеріалів буквально відразу після порізки вже мають цілком акуратний оформлений вигляд; 

  • Важливу роль завоювання популярності грають як хороші технічні характеристики матеріалів, а й прийнятна збалансована ціна. 

Фанеру виробляють з різних порід дерев, різних за своєю щільністю, але незалежно від використаних порід фанера і її похідні залишаються дуже міцними і неймовірно стійкими листовими матеріалами. Ці її позитивні якості найчастіше використовують у технічних і декоративних цілях. 

Лазерний розкрій листової фанери та її похідних 

Кінцеві вироби, які одержують із фанери шляхом лазерного різання, мають ідеально рівні трошки оплавлені краї. Смоли, що залишилися у фанері після обробки, розплавляються лазером від надвисокої температури різу і забезпечують рівний колір на зрізі. Яким буде відтінок у кінцевому виробі, залежить від тієї породи дерева, з якої виготовили фанеру або інший дерев'яний лист. Зазвичай, його діапазон змінюється від темно-коричневих тонів до світло-кремових і навіть прозорих. 

Але яким би не був колір краю виробу, лазерна технологія не вимагає абсолютно ніякої обробки, і це дуже зручно та економічно вигідно. Складні фігурні краї не потрібно додатково шліфувати, оскільки він вже й так має цілком закінчений вигляд і красивий гарний край. 

Де замовити лазерне різання фанери та інших матеріалів з деревини?  

Компанія «Nios-Corp» спеціалізується на лазерному різанні різних матеріалів, у тому числі до їх компетенції відноситься різання фанери та інших листових матеріалів на основі деревини. Замовляйте на сайті компанії nios.com.ua якісне різання потрібних Вам виробів і наші фахівці швидко та бездоганно виконають Ваше замовлення. Можливе виготовлення виробів будь-якої складності, у тому числі й за ескізами замовника.