Штучний інтелект припинив бути недосяжною мрією для компаній-початківців. Тепер його використовують чи не більшість корпорацій для прискорення та покращення бізнес-процесів. Зараз чи не кожному користувачеві інтернету знайомі чат-боти, роботи та інші види «машини-розумної». З цією технологією люди зустрічаються і в сучасному бізнесі. Однак рівень використання подібних інтелектуальних схем серед малого і середнього бізнесу, поки що не дуже високий.
Проте, на думку представників McKinsey&Company, у більшості країн з розвиненими технологіями є великий потенціал, щоб ввести ШІ в будь-яке виробництво. Так, наприклад, команда спеціалістів NIXSolutions займається впровадженням штучного інтелекту у різні галузі бізнесу – детальніше на сайті.
Такі великі компанії, як Google, IBM, Salesforce, Facebook, вводять штучний інтелект у повсякденні операції. Вони вбачають у ньому успішне майбутнє, особливо для розвитку бізнесу. Сьогодні більшість підприємств примкнуті до штучного інтелекту, адже його застосовують майже у всіх галузях:
- маркетинг;
- медицина;
- криміналістика;
- наука;
- кулінарія і т.д.
Якщо взяти до уваги всі сфери де залучена «машина-розумна», то можна зробити висновок, що подібні технології не є напрочуд дорогими. Те що раніше людині здавалося фантастичним та нереальним, наразі впроваджується і використовується в різних сферах життєдіяльності. Навчання, пошук, виправлення помилок та навіть відбір кандидатів – на все це, і не тільки, здатен штучний інтелект.
Перспектива та внесок у стратегію
Новітня технологія ШІ – це свого роду персональний помічник, який допомагає підприємствам підвищити ефективність, продуктивність, оптимізувати робочий процес та дати значну конкурентну перевагу. Проте вбачають цей великий плюс всього 31% компаній у світі, а інші 43% продовжують лише думати над перспективи комп’ютерного інтелекту. І це у той час, коли технології ШІ вже можуть надати якісні рекомендації, вивести продукцію на нові ринки та оптимізувати витрати.
Для всіх і кожного
Наразі ШІ став можливістю, якою може скористатися більшість підприємців. Мова не тільки про масштабні високотехнологічні компанії, але й малий та середній бізнес, який робить свій перший крок у світі «боротьби та виживання». Для початківців комп’ютерний інтелект – це доступний інструмент для якісного аналізу.
Впровадження штучного інтелекту може викликати ряд змін: поліпшити сервіс, підвищити продажі, автоматизувати процеси виробництва. А найголовніше, вдасться розвивати маркетинг так, щоб не користувач шукав послугу чи товар, а вона його знаходила.