Одна з важливих проблем, яка є у тих, хто оптимізує роботу промислового бізнесу – обік наявних ресурсів. Якщо раціонально організувати роботу компанії, цифровізувати облік запасів та наявної сировини і готової продукції, можна скоротити до мінімуму витрати на непродуктивні закупівлі. Таким чином можна отримати додаткові переваги порівно із конкурентами, забезпечити кращі фінансові результати діяльності. Для цього варто використовувати перевірені часом і практикою застосування продукти автоматизації управління підприємством, які пропонує компанія Нетсофт.
У комплекті цифрових рішень для бізнесу, є системи, які допомагають на всіх етапах планування та операційної діяльності підприємства. Наприклад, прикладна система BAS управління закупівлями скерує наявні ресурси підприємства на придбання тільки найнеобхідніших товарів та сировини для виробництва. А система BAS Управління торгівлею, допоможе оптимізувати комерційну збутову діяльність підприємства чи роздрібної, гуртової реалізації товарів і послуг.
Облік ресурсів і запасів з високою точністю
Для точного налаштування опцій та видозміни програмних продуктів для конкретних користувачів можна застосувати гнучкий і дієвий механізм орієнтування програмного прикладного продукту. До таких належить схема компонування даних BAF, яка допомагає переналаштувати ці компоненти так, щоб вони були максимально зручні для користування у конкретній компанії. Крім того, передбачена поточна кореляція системи відповідно до потреб, розширення чи скорочення номенклатури, різновидів продукції, що є у поточному виготовлені.
Така система допоможе вести ідеально точний і дуже простий у реалізації облік сировини та матеріалів для промислового бізнесу. А це гарантуватиме суттєве скорочення непродуктивних витрат, можливість оперативно планувати постачання і забезпечення необхідною сировиною всі ділянки виробництва. Головна відмінність такої системи від індивідуальних програмних продуктів з обліку:
- ведення повного та всеохоплюючого обліку на всіх стадіях виробничого циклу – від планування закупівель до реалізації продукції покупцеві;
- отримання оперативної інформації про наявність запасів та рух їх по підприємству;
- ціни та інші характеристики матеріалів і сировини об'єктивно і постійно формуються, а дані про рух ресурсів є у поточному доступі;
- база даних формується як ретроспективно – з ручним введенням даних, так і автоматизовано – з обробкою поточних цифрових документів та інформацій про діяльність бізнесу.
Якісна інтеграція з іншими продуктами та проєктами дає можливість стимулювати розвиток бізнесу на всіх рівнях та забезпечити його необхідною та якісною інформацією для ухвалення вигідних рішень.