У цій статті ми хочемо дати вам кілька порад щодо правильної сушки парасольки. Ставши власником цього красивого та стильного аксесуара, ви мрієте, щоб він якнайдовше залишався таким же привабливим. Збереження парасольки залежить від міцності спиць, якості тканини, надійності всіх елементів конструкції та кріплення.

Як сушити парасольку після дощу

Якщо ви під час прогулянки опинилися під дощем, повернувшись додому, відкрийте і закрийте парасольку кілька разів, щоб позбутися всіх надлишків вологи.

Суперечка виникає щодо того, в якому вигляді сушити парасольку. Багато хто пропонує її розкладати, на іншу думку, краще сушити цей виріб у складеному вигляді. Фахівці рекомендують сушити у не до кінця складеному стані. Потрібно закрити виріб, не застібаючи його, залишити у вільному вигляді.

Чому відкритим сушити парасольку не рекомендується? Це може призвести до сильного розтягування намоклої тканини. Незабаром парасолька висітиме мішком, та ще й додатково створите навантаження на спиці.

Як сушити парасольку-тростину

Такий тип парасольки закривають, але не замотують, і кудись вішають на ручку. Обережні господарі парасольок подбають про спеціальні підставки для зберігання парасольок та стікання води. Найкраще висохне парасолька, якщо приміщення добре провітрюється.

Обов'язково простежте, щоб парасолька-тростина була добре просушена. Не намагайтеся закрити її раніше часу, інакше будете неприємно здивовані цвілі, що з'явилася, або розлученням на тканині. Ймовірно виникнення затхлого запаху. Разом із парасолькою ретельно просушіть і чохол.

Парасолька з металевим каркасом

За наявності у конструкції металевого каркаса після того, як тканина повністю висохне, посушіть його у повністю розкритому вигляді. Так ви позбавитеся проблеми з провисанням тканини.

Для профілактики іржі конструкцію парасольки рекомендується змащувати якимось жиром. Якщо іржа вже утворилася, спробуйте видалити її лимонним соком. Не користуйтесь агресивними рідинами, інакше безнадійно зіпсуйте тканину.

Повністю висушивши парасольку, зберігайте її в сухому чохлі. Під час перенесення слідкуйте, щоб аксесуар не опинився на дні сумочки. Це може призвести до її деформації.

Як зберегти привабливість парасольки

Під час прогулянки під дощем парасолька не лише намокає, а й часто стає брудною. Для її очищення використовуйте мильну воду або розчин прального порошку. Догляд за тканиною має бути делікатним. Позбавившись бруду, просушіть парасольку за вказаним вище способом.

Якщо на чорній парасолі з'явилася рудина, протріть міцно завареним чаєм. Для оновлення кольору також користуються слабким розчином оцту, яким акуратно протирають парасольку.

Знаючи, як правильно сушити парасольку, ви зможете зберегти її найкращі кондиції протягом багатьох років, не витрачаючись на покупку нового аксесуара.

За матеріалами інтернет-магазину https://koffer.ua/