Етикетки – це ефективний рекламний інструмент, який необхідно використовувати для підняття рівня продажів та впізнаваності вашого товару. Інколи – це ексклюзивний спосіб виділити ваш продукт на полиці (наприклад, етикетки для крафтового вина є єдиним впізнавальним знаком для покупця), тому дуже важливо довірити створення макету та друк професіоналам.

Типографія «Успіх Принт» виконує замовлення на друк високоякісних стильних етикеток будь-якої форми, розмірів та дизайну за дуже вигідними цінами в Україні. Наявність власного сучасного обладнання та великий досвід роботи гарантують бездоганну якість и високу швидкість виконання замовлень на поліграфічну продукцію.

Якою має бути етикетка?

Згідно норм законодавства на етикетці повинен бути зазначений певний перелік даних: назва товару, його склад, правила і терміни використання, назва виробника, номер його ліцензії тощо.

Але для виробника це не найголовніше. Для просування та впізнаваності товару етикетка повинна бути яскравою, стильною, незвичайною, щоб однозначно привернути увагу покупця та виділити ваш товар на полиці серед десятків інших аналогічних товарів.

Дизайнери типографії «Успіх Принт» допоможуть вам створити такий дизайн, якщо у вас немає готового макету.

Міцність та стильне оформлення етикеток

Для виготовлення етикеток використовується спеціальний етикетний папір або самоклеюча плівка. Зображення може наноситись різними методами:

  • офсетним друком;
  • цифровим друком;
  • шовкографією;
  • тисненням;
  • лакуванням;
  • текстуруванням.

Під час вибору матеріалу та способу оформлення обов’язково враховуються два фактори:

  • на який матеріал буде неклеєно етикетку;
  • умови зберігання товару.

Наприклад, етикетки для крафтового пива можуть бути оформлені як завгодно, але повинні добре триматися на склі чи пластику, а ось етикетки для сиру та етикетки для напівфабрикатів повинні витримувати перепади температури та вплив вологи, адже ці продукти зберігають у холодильнику.

Спеціалісти типографії «Успіх Принт» допоможуть створити якісні та дуже стильні етикетки для будь-яких товарів. Передивитись портфоліо та оформити замовлення можна на сайті https://uspeh-print.in.ua/labels/.