Резервуари для води використовуються для технологічних потреб підприємства, в аграрному бізнесі і для забезпечення питною водою. Це обладнання – вартісне і потребує інвестицій на переоснащення, ремонт. Проте є і сучасні, прості у збиранні та якісні модульні рідинні резервуари. Більше про цей вид резервуарів для води можна прочитати за посиланням https://www.ufp-tanks.com/product/rezervuary-yufp-tank-dlya-vody/. Компанія ЮФП Проект пропонує легкі і витривалі резервуари власної конструкції які мають численні переваги порівняно зі звичайною технологією виготовлення та застосування ємностей.

Більше про роботу компанії та спосіб замовлення резервуарів можна дізнатись на сайті https://www.ufp-tanks.com/.

Скільки рідини можуть утримувати резервуари

Об'єм рідини, яку можуть одночасно утримувати резервуари – від 25 куб. метрів до 4 тисяч куб. метрів. Такий обсяг є універсальним:

  • для малого підприємства;
  • великої аграрної компанії;
  • для створення резервуарного парку;
  • для виконання заходів із пожежної безпеки та для інших потреб.

Де можна встановити такі резервуари?

Інноваційне рішення можна встановити у вигляді наземної системи зберігання рідин. Так само безпечно резервуар можна застосувати для підземного сховища. Є проміжкові версії – заглиблені або такі, які можна встановити у приміщеннях.

Ключові переваги модульних резервуарів

Ключова перевага використання пропозиції ЮФП Проект – застосування антикорозійної та конструкційної міцної поверхні каркасних деталей з оцинкованої сталі. Такий матеріал є витривалим до навантажень та водночас легко збирається у великі конструкції.

Зберігати рідини можна за низьких та дуже високих температур – до +80С. Для того, щоб забезпечити стабільність рідин, використовується теплоізолюючий шар.

Збирання резервуарів: проста і надійна технологія

Збирання конструкції є не трудомістким, тому за потреби їх можна розібрати, перевезти на іншу локацію. Встановити на новому місці резервуар можна без використання спеціальних технологій, в місцях з ускладненим доступом для техніки, а також на відкритому майданчику у будь-яку пору року.

Час для збирання готової до застосування ємності складає від 1 робочого дня до 21 дня. У монтажних роботах за такого розрахунку, бере участь 4-5 робітників.

Найскладнішим є збирання ємності з додатковими опціями та великого об'єму рідини – 4 тисячі куб. метрів. Звичайні резервуари на 300-500 куб. метрів збираються за робочий тиждень, а за наявності більшої кількості робітників і механізованого інструменту – до 3 днів.

Телефонуйте 067 344-12-67 або 050 044-12-67 чи залишайте заявку на сайті www.ufp-tanks.com і ми допоможемо.