Потужна, проста у керуванні і автономна у постачанні необхідної кількості води станція, допоможе не лише порятувати життя співробітників, але і забезпечить охорону майна компанії. Це захистить від пошкодження майно, скоротить до мінімуму збитки внаслідок пожежі. Особливо це важливо для офісних будівель з легкозаймистими матеріалами або промисловими, виробничими майданчиками, де потрібна пильність щодо матеріалів, рідин, які можуть поширювати вогонь.

Придбати ефективні системи протипожежного захисту, зокрема насосні станції для безперервного постачання води для пожежогасіння, можна за посиланням https://ufp-pumps.com/nasosni-stantsii-pozhezhohasinnia/. Тут можна дізнатись про наявні моделі та їх ключові характеристики.

Чому насосна станція пожежогасіння допоможе врятувати життя та майно?

Більшість підручних, найпростіших способів пожежогасіння передбачають вплив лише на зовнішні прояви пожежі, наприклад для приборкання первинного сплеску вогню. Система постачання води для пожежогасіння створює потужний струмінь для миттєвого зменшення температури матеріалів, що горять. Для того, щоб поширюватись далі, вогню потрібна додаткова енергія. Але саме струмінь води який є постійним, потребуватиме від вогню постійного витрачання енергії для випаровування. Отже, вогонь спочатку припиняє поширення, а потім повністю згасає.

За посиланням https://ufp-pumps.com/ можна дізнатись про весь асортимент продукції для протипожежних заходів, зокрема про потужні насоси та системи керування.

Де потрібна допомога у пожежогасінні з використанням насосної станції

Найважливіший об'єкт, де потрібна така резервна, ефективна система пожежогасіння – великий житловий будинок. Також активно застосовують її для офісного приміщення, створення безпечного середовища:

  • в кімнатах і просторах готелів, ресторанів та інших закладах громадського харчування та відпочинку;
  • в медичних закладах – лікарні, поліклініки, реабілітаційні центри;
  • в торгівельних установах – центри, супермаркети, оптові логістичні центри торгівлі та інше.

Обов'язково потрібні такі системи в цехах та дільницях, де працює промислове потужне обладнання. В цьому випадку буде гарантовано захист від вогню цінному обладнанню та забезпечено захист життю співробітників.

Насоси, що входять у систему пожежогасіння зазвичай мають окрім основного і резервний насос. Він створює умови для безперервного водопостачання навіть у разі аварійної ситуації.

Телефонуйте 067 340-36-63 чи залишайте заявку на сайті www.ufp-pumps.com і ми допоможемо.