Які саме товари та послуги входять до аграрної сфери і чи так вона обмежена виключно фермерством? Відповімо на самому початку – ні. Ця галузь давно перетворилася на складний механізм, де важливими є всі «шестерні».

Без рослини не буде тваринництва, а без вантажної та с/г техніки реалізувати продукцію буде неможливо. Тому закупівля якісних товарів для своєї справи та продажу власної продукції невіддільні мають грандіозне значення. А оскільки зайві роз'їзди для українців зараз не найкращий варіант – варто подумати про пошук онлайн.

Аграрна дошка оголошень стане тут якнайкраще і такий сервіс зовсім недавно з'явився в нашій країні.

Аграрний маркетплейс VAS припаде до смаку кожному, хто пов'язаний із сільськогосподарською діяльністю. Тут для продажу власного товару вам не знадобиться посередник, серйозні грошові витрати та багато годин на заповнення оголошення.

Чим відрізняється портал VAS для аграріїв?

  1. Весь сайт складається із великого каталогу, поділеного на розділи. Але блукати в пошуках не потрібно - введіть товар у пошуковій строчці і сайт сам знайде розділ.
  2. При заповненні оголошення не потрібно друкувати величезний текст, анкети наповнені потрібними характеристиками, можна ввести вручну тільки додаткову інформацію.
  3. Щомісяця користувачеві нараховуються безкоштовні публікації у кожну категорію, в цілому близько 500.
  4. Завантажуйте не лише фото, а й відео. Кількість визначаєте лише ви. Також можна додати скановані копії документів (наприклад, сертифікати чи ліцензії на товар).

Міжнародний аграрний майданчик VAS розвивається та зростає завдяки користувачам. Якщо ви не знайшли потрібну категорію на сайті – завжди є можливість додати її самостійно. Служба підтримки готова відповісти на будь-яке запитання 24/7 та оперативно відреагує на ваші відгуки та скарги.

Цей аграрний торговий майданчик базується на принципі справедливої конкуренції. Оголошення розміщуються на сайті за датою публікації, підняти її можна лише за допомогою рекламних опцій, які можна придбати у особистому кабінеті. Торг на сайті доречний та бажаний – можна вибрати опцію «договірна ціна» і покупці будуть готові до діалогу, також можна вибрати опції «імпорт» або «експорт».

Таким чином ви будете потрапляти в інструмент сортування багатьох користувачів. Так що не варто зволікати, проходьте реєстрацію і весь функціонал відкриється вам на одному сервісі.