Кімнатні квіти – це краса і затишок в домі. Вони дарують насолоду для очей, а також наповнюють кімнату киснем і забирають вуглекислий газ. Квіти дарують позитивну енергію і корисні для здоров'я. Кімнатні рослини часто виступають в ролі доктора, допомагають боротися з хворобами. Наприклад, примула застосовується при шкірних захворюваннях, алое використовується від застуди, герань корисна тим, хто страждає безсонням і нервовими розладами.

Щоб квіти ефективно прикрашали будинок, добре в ньому приживалися і радували вас своєю красою, їх необхідно правильно розташувати в кімнаті. Підвіконь часто не вистачає для цього, так і рослинам там не завжди затишно: у жарку погоду багато сонця, а взимку вони можуть страждати від холоду. Найкращий вихід — підлогова підставка для квітів. Підставки не тільки допоможуть розташувати квіти, але і прикрасять інтер'єр. В магазинах пропонується широкий вибір таких виробів, дамо кілька порад, на що необхідно звернути увагу при їх купівлі та які різновиди підставок є у продажу.

Правильно підібрані підлогові підставки для кімнатних квітів виявляться практичними і стильними виробами, які додадуть дизайну вашої кімнати шикарний і благородний вигляд. Вони відрізняються за формою і кольором, матеріалом виготовлення, за функціональністю і будовою. Покупцям пропонуються наступні види підставок. Стаціонарні підлогові – вони виконані у вигляді навісних полиць, мають міцну вертикальну опору.  Основа може бути рухомою  або фіксованою. В одному комплекті можуть з'єднуватися кілька полиць, на яких ви розташуєте певну кількість квітників. Підставки-етажерки – стандартні вироби мають прямокутну форму, схожі вони на високі шафи з відритими полицями. Сучасні моделі виконуються у вигляді округлих конструкцій, основа у яких овальна або кругла.

Якщо простір кімнати обмежено, радимо застосовувати баштові конструкції – кутові або звичайні. Вони помістять відразу кілька вазонів, дозволять створити привабливу квіткову композицію. Від особливостей і розміру підставки залежить, які види кімнатних рослин ви розташуєте на ній. Головне, щоб квіти не заважали один одному і не створювали тінь. Така підставка для квітки підлогова впишеться в кутку кімнати або на балконі. Конструкції бувають спіральними і прямими. На маленькому просторі вони дозволять встановити значну кількість горщиків.

Ковані підставки для квітів є різного виду і стилю. Вони відмінно підходять для використання вдома. Форми кованих аксесуарів можуть бути самими різними і незвичайними – у вигляді карети, серця, піраміди, скрипкового ключа.