Відомий фізик і мрійник Альберт Ейнштейн вважав, що існує лише два способи прожити власне життя. Перший – так, ніби не існує ніяких чудес, другий – так, ніби усе на світі і є дивом. Велична архітектура, затишні атмосферні кав’ярні, багатовікова історія – хіба Львів не є одним з тих див, які варто побачити на власні очі? Екскурсійне бюро «Відчуй Україну» допоможе вам в цьому переконатись!

  

На нашому сайті ви знайдете розділ «Куди піти у Львові», в якому зібрано багато корисної інформації для того, щоб вдало спланувати свої вихідні. Львів вважається містом фестивалів та захопливих атракцій, про які ви можете дізнатися, зайшовши у розділ «Львівські афіші».

Наша компанія підготувала для любителів пригод тематичні та оглядові екскурсії по місту Лева:

1. Львів епохи Середньовіччя та Ренесансу.
Екскурсія зосереджена на сакральній архітектурі зазначеного періоду, а також на зразках оборонної архітектури (Міський арсенал, Порохова вежа). Подорож розпочнеться з Площі Ринок, архітектурний ансамбль якої створювався саме в часи Ренесансу. 

2. Личаківський некрополь.
Прогулюючись по найстаршому та одному з найгарніших кладовищ Європи, ви зможете поринути і прослідкувати історію краю, починаючи з ХVІІ ст. Над деякими траурними скульптурами, які ви побачите, працювали найкращі майстри свого часу. В той час, як ви поринатимете в атмосферу спокою та вічності, екскурсовод переповість вам багато містичних і романтичних історій, пов’язаних з цим місцем. 

3. Шевченківський гай – етнографічний парк і водночас музей.
Відвідувачі гаю мають змогу оглянути зразки дерев’яної архітектури різних соціальних прошарків (ХVIII-XIX ст.) з таких регіонів, як Гуцульщина, Бойківщина, Лемківщина, Буковина, Поділля та Волинь. Всередині споруд представлено речі побутового вжитку, про призначення яких розповість наш екскурсовод.

4. Богемний Львів.
Львівські кав’ярні ХІХ-поч. ХХ століть не відставали від європейських у плані бурхливого мистецького і громадського життя. На екскурсії ви дізнаєтесь, куди саме українські і польські поети ходили на побачення з Музою, а композитор С. Людкевич писав свої музичні шедеври. Ви почуєте про кав’ярню, де створювалась нова математична теорія і проводив засідання клуб, членом якого був один з розробників водневої бомби. 

Окрім названих наша компанія розробила ще безліч цікавих екскурсій: підземеллями Львова, романтична прогулянка по місту, слідами львівського єврейства, Оперний театр… Окрім того, ми регулярно проводимо екскурсії різного рівня складності в Карпати та на Закарпаття, замками Львівщини («Золота підкова»), а також екскурсії на повітряній кулі.  

Відчуйте, що диво оточує вас, відчуйте Україну!