За українськими традиціями – наречена у день весілля дарує подарунки родичам нареченого. Подарунки на весілля започаткували ще на Давній Русі. На другий день весілля молоді вітали своїх батьків подарунками ( молода – батьків молодого, молодий – батьків молодої) із вдячністю за чудове виховання свого обранця/своєї обраниці.

На сучасному весіллі збереглась традиція, правда набула іншої інтерпритації: на Галичині – тільки молода дарує подарунки для родини молодого, а свекруха (мати молодого) дарує подарунок молодій.

Кожна молода ставить перед собою завдання обрати дійсно потрібні та корисні подарунки для родини свого майбутнього чоловіка. Якщо до весілля залишається багато часу, можна зробити подарунки своїми руками: вишити картину, зв’язати шарф, вишити сорочку або зробити оригінальний фотоальбом своїми руками та інше, наділити це все любов’ю та теплом.

весілля у Львові

Але, не завжди є час на рукоділля. Чим ближче до весілля, тим менше часу залишається для вибору подарунків на весілля. Потрібно швидко приймати рішення.

Просто необхідно напередодні розпитатись непрямими запитаннями, що кожен хотів би отримати, щоб мати хоч якесь уявлення з чого починати. Опісля, складіть список предметів та включіть свою фантазію.

Для мами нареченого можна зробити власними руками намисто, купити набір посуду або цікаву книжку. Для батька – вишити сорочку, зв’язати шарф, купити галстук або светер. Для сестри – потрібно виходити із вікової категорії (може бути книжка, парфуми, щось із косметики або м’ягка іграшка та цікава настільна гра). Для брата – можна щось придбати новеньке для гардеробу або знову ж таки купити гру або книжку. Також, потрібно придумати хороший подарунок для діда та бабці обранця. Найкращими та вдалими подарунками у такому випадку можуть стати теплі светри, книги, щось із побутових речей. Головне, врахувати вподобання кожного. Якщо ж Ви мало знайомі із сім’єю нареченого, потрібно скласти конкретні запитання для свого обранця, щоб він не міг обійтись стандартною фразою: “Я не знаю”.

Приклади конкретних запитань:

“Що твоїй мамі більше сподобається намисто чи шарф?”

“Твій тато носить галстуки?”

“Улюблений жанр фільмів/книг брата або сестри”

“Чи мають хобі твої батьки/брати/сестри?”

Питань можна придумати безліч, головне, щоб наречений мав з чого обрати відповідь.

Терпіння, творче натхнення та гарний настрій – це запорука вибору найкращих подарунків на весілля.