Майстерня Діабаз виробляє пам'ятники з граніту. Всі наші вироби виконані на високому художньому рівні і відрізняються чудовою якістю сировини і обробки. Хочете замовити найкращий гранітний пам'ятник? Тоді перейдіть за посиланням: http://diabaz.com.ua/news/vigotovlennja-pamjatnikiv-ta-asortiment-dlja-zamovlennja-nadgrobnih-pamjatnikiv на сайт і телефонуйте, не відкладаючи.

Одинарні пам'ятники з граніту

Найбільш популярними на ринку ритуальних послуг є пам'ятники, розраховані для однієї людини, або як їх ще називають - одинарні комплекси.

Залежно від конструкційного розміщення підставки і стели вони можуть бути вертикально або горизонтально розташованими.

 Перші оснащені вертикально розташованою по середині плитою, другі мають горизонтальну плиту. Найчастіше замовляють саме вертикальні, одинарні варіанти пам'ятників з типовими розмірами, виходячи зі звичайного розміру плити 100 на 50 або 120 на 60 см, при товщині плити - 8 см.

Деякі виробники і ритуальні фірми застосовують навіть 5-сантиметрову плиту, це дозволяє зробити пам'ятник дешевшим, однак класичний, перевірений роками розмір це саме 8 сантиметрів

Такі пам'ятники можуть бути різної форми: від звичного прямокутника, до складної рельєфною скульптури. Форма виробу визначає зовнішній вигляд, тому саме її можна вважати головним фактором успіху такого виробу. Ціни на одинарні пам'ятники визначаються розмірами частин, а крім того, складністю вирізок і форм. Чим менше вирізів і фігурних елементів на плиті, тим меншою буде ціна такого пам'ятника.

Окремо варто згадати те, що широко застосовується ручна робота, і це додає виробу художньої цінності.

Подвійні пам'ятники

Подвійні пам'ятники використовують для спільних поховань. Вони відрізняються від одиночних комплектацією і складністю виконуваних робіт. Може варіюватися специфіка виробу. Замовник вибирає форму і стилістичне рішення. Можна зробити такий варіант, при якому переплата буде мінімальною.

Існують кілька типів таких пам'ятників по системі виготовлення: з однією і двома плитами.

Подвійний з однієї плитою - горизонтальна або вертикальна плита плюс підставка і квітник. На плиту наносять два портретних зображення і необхідний текст. Найчастіше підставка може бути коротше плит, або довше - за смаком замовника.

Квітник найчастіше використовують збірний. Такі пам'ятники найчастіше вище звичайних, портрети наносять окремо на кожну плиту, або на загальну, якщо це варіант із загальним надгробком.

Часто можна зустріти декоративні варіанти з нанесеними на виріб іконами, хрестами та іншими прикрасами.

Майстри Діабаз зможуть реалізувати будь-які стилістичні розробки недорого і за цілком помірними цінами, щоб дізнатися про це більше перейдіть за посиланням: http://diabaz.com.ua/. Навіть сумну подію ми зможемо обставити красиво, і надовго зберегти пам'ять про хороших людей.