В лікуванні безпліддя все частіше застосовують допоміжні репродуктивні технології. Цей напрямок медицини активно розвивається. Поновлюються методики лікування. Серед нових методів лікування в клініці репродуктивної медицини в Києві можно назвати донацію яйцеклітини і сурогатне материнство.

У боротьбі з безпліддям часто використовується донація яйцеклітин. Донорство ооцитів надає жінкам з серйозними розладами в репродуктивній сфері надію на народження дитини. До ЕКЗ з донорскою яйцеклітиною вдаються, коли попередні спроби екстракорпорального запліднення виявилися невдалими. Допомога донора потрібна при низькій якості власних ооцитів, та якщо присутні генетичні відхилення. Донорами статевих клітин можуть бути жінки віком від 21 до 34 років, що мають хоч одну свою здорову дитину. Потенційні донори мають пройти ретельне медичне обстеження, здати всі необхідні аналізи, надати висновки психіатра, гінеколога, генетика, терапевта. Для ЕКЗ використовують свіжі і заморожені ооцити. Подружжя може вибрати кандидатуру з каталогу донорів, обо залучити для ЕКЗ з донорською яйцеклітиною близьких родичок. Сурогатне материнство прийде на допомогу якщо у жінки відсутня матка, наявна деформація шийки або порожнини матки, коли вагітність протипоказана за станом здоров’я, та попередні спроби ЕКЗ були невдалими. Ембріон, який отримують із запліднених спермою чоловіка зрілих яйцеклітин біологічної матері, переносять в порожнину матки сурогатної матері. Ця жінка виносить і народить подружжю немовля. Відносини сурмами і біологічних батьків регулюються Законом, та Сімейним кодексом.

Центр репрудоктології допоже кожній подружній парі знайти свій шлях до щасливого батьківства незважаючи на важке безпліддя.