Ще кілька десятків років тому пластикові вікна поставлялися ліченими фірмами, тому перевірити якість і добре ім'я не складало труднощів. Тим більше, що замовлень було порівняно небагато і кожним покупцем дорожили, благо, що і ціни були по кишені далеко не кожному замовнику. Розвиток ринку склопакетів призвыв до значного збільшення постачальників, зниження цін, вироблення демократичної політики доступності простому споживачеві. Сьогодні вікна запропонує не один десяток компаній, але як серед такого розмаїття знайти надійного і досвідченого постачальника, щоб вигідну пропозицію поєднувалося з оптимальною якістю і грамотною установкою?

Професіонали орудують діючими державними стандартами та будівельними нормами і правилами. Їм простіше простудіювати показники і перевірити склопакети на випробуваннях, ніж довго розглядати, але пересічний споживач не має таких можливостей. Можна було запропонувати Perfect вікна - компанію, що поставляє досить якісні склопакети за оптимальними цінами, але не будемо голослівними і покажемо, які вимоги простий споживач може пред'явити продукції віконного профілю, а там вже нехай самі вирішують – чи хороший згаданий постачальник.

Те, як виглядає металопластикове вікно – це правильне формулювання питання. Адже від білосніжності рами і прозорості вікна, які, до речі, були спочатку найпершими вимогами до продукції, що поставляється нарівні з механікою і захистом, залежить чистота вихідної сировини, точність технологічних процесів, якість використаного обладнання і так далі. Тож бачачи білу пластикову раму і прозоре, як сльоза скло, можна вже досить багато сказати про виробника.

Точність геометрії можна легко перевірити звичайними лінійками і рулетками, рівнем і куточком. Повірте, якщо ви помітите перекоси на ще не встановлених склопакетах, то після монтажу вони будуть безпосередньо впливати на функціональних властивостях, що повинні виконувати бездоганно. Але потім буде вже набагато складніше вирішувати питання заміни. Справа в тому, що незважаючи на уявну пластичність віконна рама має досить високі параметри жорсткості і якщо вам обіцяють «підрівняти», «рихтувати» і «виправити» в процесі установки – сміливо відправляти до іншого провайдера! Певні огріхи можна поправити добірними елементами, але допоміжна фурнітура ніколи не зможе виправити кутові перекоси, вона призначена тільки для нівелювання невеликій різниці між отвором і склопакетом.