Якщо ми скажемо, що в Західних країнах дефіцит красивих жінок, то ми погрішимо проти істини. Красуні там є і їх чимало. Але чому ж принципово відрізняються від них наші жінки? Перш за все, бажанням подобатися. Зброя наших жінок - жіночність і природна краса. Від них віє теплом і чарівністю. Західних жінок теж можна назвати милими, усміхненим і цілком доброзичливими, але при цьому вони залишаються холодними. Тому завжди серед наших дівчат було популярно звернутися в международное брачное агентство – galateja.

Вирощені в благополучних тепличних умовах, іноземки відрізняються надмірною незалежністю і самодостатністю. Їм твердо відомі їхні права, вони перебувають у впевненості, що незручності і проблеми повинні обходити їх стороною. Першим питанням, яке вони поставлять собі, зіткнувшись з будь-якою, навіть найменшою розбіжністю, буде - «а для чого мені все це потрібно?». Їм не властиво йти на поступки або поступатися своїми принципами. Вони перебувають у впевненості про своє невідчужуване право на придбання найкращих життєвих преференцій, в тому числі у вигляді красивого, підтягнутого, розумного, високоосвіченого та матеріально забезпеченого чоловіка. У сімейному житті ці, на перший погляд, позитивні якості часто виливаються в формі безмежної нетерпимості.

Наша жінка навіть не відчує ніякого натяку на утиск її інтересів в тій ситуації, де звичайна середньостатистична європейка чи американка вже б грюкнула дверима після бурхливого сімейного скандалу. І пояснюється така ситуація зовсім не розпещеністю або поганим характером західної жінки, а простою відсутністю душевної гнучкості, що дозволяє продовжувати в подібній ситуації повноцінне спілкування без обмеження свого его або втрати цілісності натури. Цю якість можна назвати ключовою у підході наших красунь до сімейного життя.