• Головна
  • У Житомирі обговорили ЗНО і вступну кампанію 2016
Круглий стіл
09:26, 21 жовтня 2015 р.

У Житомирі обговорили ЗНО і вступну кампанію 2016

Круглий стіл

Спільно з Управлінням освіти і науки Житомирської обласної державної адміністації, Управлінням освіти Житомирської міської ради, Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти 17 жовтня 2015 року в Житомирському державному технологічному університеті відбувся Круглий стіл «ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2016».

На даний захід завітало близько 350 осіб, серед яких, учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста Житомира та Житомирської області, випускники технікумів та коледжів, вчителі та батьки.

У холі актової зали Житомирського державного технологічного університету було представлено еспозицію сучасних наукових розробок, які використовуються під час навчального процесу для підготовки майбутніх фахівціх та в сучасній виробничій сфері.

В ході круглого столу ректор ЖДТУ Петро Петрович Мельничук привітав всіх учасників даного заходу. Із вступним словом виступив начальник Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації Вадим Олександрович Калінін, який наголосив на унікальності започаткованої зустрічі в такому форматі, її значення для майбутніх абітурієнтів з точки зору роз’яснень особливостей та нововведень складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії, - інформує прес-служба ЖДТУ.

Від Управління освіти Житомирської міської ради виступили спеціаліст з питань загальної середньої освіти Єрмакова Ольга Олександрівна та спеціаліст з питань загальної середньої освіти і контролю Єрмакова Наталія Олександрівна з інформацією про особливості проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах та наголосили на тому, що в 2016 році ДПА буде проходити як у поєднанні із ЗНО з двох предметів, так і у формі випускного іститу з іноземної мови.

Заступник директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Марцева Людмила Андріївна розповіла про особливості проведення ЗНО та ДПА, які будуть проходити у вигляді тестування із ЗНО, наголосила на тому, що в 2016 році терміни реєстрації для проходження ЗНО скорочено до одного місяця. Повідомила в які терміни буде проведено незалежне оцінювання та державна підсумкова атестація.

Методист лабораторії моніторингу якості освіти та тестових технологій Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Борозенна Ольга Сергіївна наголосила на тому, що майбутнім абітурієнтам необхідно досить уважно підійти до визначення переліку предметів з яких вони будуть складати ЗНО та нагадала, що в наступному році кількість предметів ЗНО буде становити не більше 4 для однієї особи.

З роз’ясненням особливостей вступної кампанії 2016 року перед присутніми виступив проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку ЖДТУ Віктор Валерійович Євдокимов. Зокрема, він повідомив, що Наказом Міністерства освіти і науки від 15 жовтня 2015 року № 1085 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році» затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2016 році, ще раз звернув увагу присутніх на проведення ДПА та ЗНО. Розповів про нововведення та особливості вступної кампанії 2016 року, зокрема, про те, що з наступного року вступ буде відбуватися за новим єдиним Переліком галузей та спеціальностей; про значення пріоритетності заяв; про особливості подачі заяв та їх кількість; про перелік конкурсних предметів для вступу до ВНЗ та вагові коефіцієнти, які їм присвоюються; про перелік документів необхідних для зарахування до ВНЗ та повідомив присутніх про строки прийому заяв та документів, які затверджено Умовами прийому до ВНЗ у 2016 році.

Зустріч відбувалася у дружній атмосфері та у формі відкритого діалогу, у зв’язку з чим присутні задавали питання доповідачам та отримували вичерпні відповіді.

Організатори зустрічі зауважили, що даний круглий стіл є першим заходом проведеним в такому форматі, найближчим часом планується ще ряд подібних заходів, які відбудуться на базі Житомирського державного технологічного університету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ждту #зно #вступна кампанія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Загинув у боях за Україну на Донеччині: на Житомирщині прикордонники провели в останню путь побратима, — ФОТО
ГЕРОЙ
Житомирщина: у територіальному управлінні Служби судової охорони оголошено конкурс на зайняття вакантних посад
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
«Мамо, я так хочу ходити. Хоч би одна нога запрацювала – я б тоді на милицях стрибав», – історія пораненого бійця з Житомирщини
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
Житомир прощається: Герой Олександр Мороз повернувся на щиті
ГЕРОЙ
Оголошення
live comments feed...