• Головна
  • У Черняхові рятувальники провели квест «ДСНС за безпеку дітей»
Фото
14:07, 22 жовтня 2015 р.

У Черняхові рятувальники провели квест «ДСНС за безпеку дітей»

Фото

21 жовтня в рамках Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності на території Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася тематично-пізнавальна гра у формі – Квест під назвою «ДСНС за безпеку дітей».

Організатори заходу, а це рятувальники та освітяни, підійшли до проведення та вибору формату свята творчо. Вони вирішили поділити територію навчального закладу на п’ять тематичних станцій. У ході безпечного «турне» діти не тільки повинні були показати свої знання елементарних правил поведінки в екстремальних ситуаціях, а й демонструвати практичні навички надання допомоги постраждалим. У кожної команди був свій маршрут, який вони отримали на старті.

Для полегшення руху учасників гри організатори заходу визначили всі етапи знайомими для дітей орієнтирами, наприклад, станція «Фізична» перебувала в приміщенні спортивного залу. Тут учасники гри демонстрували ті якості, які притаманні людям мужньої професії «Рятувальника»: це - відвага, швидка реакція, відмінна фізична форма, уважність, сміливість, бажання допомагати людям.

Одночасно на етапах «Евакуаційний» та «Протирадіаційний» діти демонстрували уміння вести себе під час надзвичайної ситуації - це і правильні дії у відповідь на сигнал «Увага всім!» та знання, що дають можливість захиститися самому і врятувати інших людей. За командою «Гази - надіти протигази!» учасники команд змагалися в умінні швидко і правильно одягати протигаз, на що за нормативами дається тільки 7-10 секунд. Більшість впоралося із завданням на «відмінно»!

Також школярі навчалися правилам надання першої медичної допомоги на етапі під назвою «Медичний». Діти сміливо накладали імпровізовані шини, проводили непрямий масаж серця і штучне дихання роботу-тренажеру. І варто зазначити, це у дітей добре виходило.

Проте найбільший інтерес у дітей викликав етап «Протипожежний». Тут діти практично відпрацьовували свої набуті знання та вчилися разом із рятувальниками користуватися вогнегасником. Навіть викладачі школи з цікавість вслухувались та активно приймали участь.

Учасники команди-переможниці, як найкращі знавці правил безпечної поведінки, були посвячені співробітниками ДСНС у юні рятувальники та нагороджені грамотами.

Також у рамках Місячника школярі підготували для гостей виставку малюнків на тему «Зробимо життя безпечним», з яких 2 найкращих були відібрані для часті в обласному етапі конкурсу на кращий малюнок.

- Така форма проведення профілактичних заходів в області набирає все більших обертів. А все тому, що школярі в доступній ігровій формі можуть не лише ознайомитися з теоретичним матеріалом, а й закріпити отримані знання на практиці., - зазначає начальник Управління ДСНС в області Ігор Нікітчук.

І хоча свято закінчилося, знання, інформація та навички, якими оволоділи хлопчики та дівчата під час заняття, супроводжуватимуть їх у подальшому житті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черняхів #дснс #квест #рятувальники #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...