• Головна
  • Житомирський науковець відкриває малодосліджені сторінки історії нашого краю
Презентація
16:39, 27 жовтня 2015 р.

Житомирський науковець відкриває малодосліджені сторінки історії нашого краю

Презентація

Побачила світ книга нашого земляка історика Сергія Стельниковича "Житомирсько-Вінницький регіон в умовах нацистської окупації 1941-1944 рр." Презентація видання відбулась в обласній науковій бібліотеці, познайомитися з новинкою зібрались науковці і громадські діячі, політики, студентська молодь.

Сергій Стельникович вже відомий своїми дослідженнями повстанського руху на Житомирському Поліссі, працями про Поліську Січ. Нова книга – це результат ґрунтовних розвідок, вивчення і осмислення відомостей, які раніше були доступні лише у вигляді архівних матеріалів: "Книга є результатом кількарічної роботи, починаючи з 2012 року. Ця книга – підсумок наукової діяльності, вона написана на основі 9 архівів України та Білорусі. Взагалі, дуже мало із пропонованих сюжетних моментів висвітлено в сучасній історіографії. Книга вирізняється безпосередньою науковою новизною".

Сергій Стельникович розповів, що в цій роботі виокремлено тематику, яка раніше з ідеологічних міркувань взагалі не була представлена читацькій аудиторії. Цілі розділи присвячені, наприклад, соціокультурним процесам та пропаганді на окупованих територіях, релігійному життю, мовній ситуації. З нинішнього, поки що невеликого накладу, книги передусім будуть передані в бібліотеки, просвітницькі та навчальні заклади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #сергій стельникович #Житомирсько-Вінницький регіон в умовах нацистської окупації 1941-1944 рр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...