18:00
24 липня
Минулої доби до Володарськ-Волинського РВ звернулся 52-річний житель району.
Приватний підприємець повідомив про те, що з його магазину невідома особа викрала продукти харчування, алкогольні напої та тютюнові вироби. Загальна сума збитку становить 10 тисяч гривень.
За інформацією прес-служби управління МВС в Житомирській області, оперативники за підозрою у скоєнні злочину затримали 15-ти та 17-річних місцевих жителів.