• Головна
  • Житомирщина продовжує призначати субсидії
11:22, 29 жовтня 2015 р.

Житомирщина продовжує призначати субсидії

Станом на 28 жовтня 2015 року до райміськуправлінь праці та соціального захисту населення за призначенням субсидії за новим порядком звернулося 139,7 тис. домогосподарств. Надано запити до ПФУ, ДФС та інших організацій по 169,8 тис. справах (нові звернення та ті, які діяли в опалювальний період 2014/2015 року).

 На сьогодні майже по 167,9 тис. справах, що становить 94,4 % від тих, які підлягають опрацюванню, прийнято рішення про призначення житлової субсидії.

 Станом на 28 жовтня в області житлову субсидію отримують 177,4 тис. домогосподарств, що становить майже 130,5 % відповідно до плану цільових показників (136 тис. домогосподарств).

 Якщо громадянин звернувся за призначенням субсидії в неопалювальний сезон, коли розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, не перевищує обсягу обов’язкового відсотка платежу, управління праці та соціального захисту населення розраховує розмір субсидії на початку опалювального сезону без додаткового звернення цього громадянина.

 Тому, якщо раніше вам було відмовлено у призначенні субсидії, то з настанням опалювального сезону такі справи будуть знову переглядатися у зв’язку з підвищенням рахунків за житлово-комунальні послуги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #субсидії #виплати #оформлення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...