• Головна
  • У Житомирі за круглим столом обговорять проблему насильства в сім'ї
10:08, 16 грудня 2011 р.

У Житомирі за круглим столом обговорять проблему насильства в сім'ї

16 грудня 2011 року, в п’ятницю, об 11:00 в приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича відбудеться засідання обласного круглого столу “...кожна людина повинна мати всі права і всі свободи...” з нагоди відзначення Дня Захисту Прав Людини та присвячений   фіналу щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходить в рамках Національної кампанії з подолання насильства в сім’ї «Стоп насильству!». Як і кожного року у 2011р. головним управлінням  у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирським обласним гендерним  ресурсним центром Житомирської обласної ради та партнерами акції проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів у рамках Всесвітньої щорічної кампанії "16 днів проти насильства". На засіданні даного круглого столу будуть підведені підсумки акції та визначені основні напрямки роботи з реалізації гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми в області у 2012 році.
Проблема насильства актуальна сьогодні в усьому світі. І Україна тут не виняток. За даними Міністерства внутрішніх справ, на обліку за скоєння насильства в сім'ї знаходиться сьогодні понад 87 тис. осіб. 44% батьків взагалі не знають інших методів виховання дітей, аніж побиття. Акція якраз і має на меті популяризацію позитивного іміджу родини, поліпшення демографічної ситуації в країні, утвердження гендерної рівності та попередження насильства в сім'ї. Згідно з результатами дослідження, здійсненного на замовлення Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні:
•44 % українців стикались в своєму житті з насильством в сім’ї;
•30% респондентів зазнавали насильства в сім’ї до 18 років;
•29% респондентів – після досягнення повноліття;
Жінки частіше потерпають від насильства в дорослому віці (33% проти 23% чоловіків), в той час як чоловіки – у віці до 18 років (34% юнаків проти 27% дівчат).
Завдання акції привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї; активізувати партнерський рух громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні; сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.

За додатковою інформацією звертайтеся до
Вахнюк Оксани, спеціаліста Житомирського
обласного гендерного ресурсного центру
Житомирської обласної ради,
тел./факс: (0412) 41 31 82, моб.: 063 891 92 32,
ел. адреса : [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...