• Головна
  • Житомирські підприємства розширюють географію партнерства у бізнесі
13:00, 16 грудня 2011 р.

Житомирські підприємства розширюють географію партнерства у бізнесі

За результатами 9 місяців 2011 року обсяг експорту товарів області збільшився на 40% (393,0 млн. дол. США) порівняно з аналогічним показником 2010 року, чому сприяло зростання у 2 рази експорту котлів, обладнання та механізмів, на 76% виробів з каменю, на 68% паперу та картону, а також текстильного одягу на 60%. Разом з тим найбільшу питому вагу у загальній структурі експорту займають такі групи товарів, як деревина і вироби з неї, мінеральні продукти, машини, обладнання та механізми, вироби з каменю, гіпсу, цементу, текстильні матеріали і текстильні вироби та вироби з чорних металів.
Завдяки покращенню фінансового стану підприємств регіону та зростанню обсягів обласного виробництва підприємств машинобудівної галузі, негативна тенденція падіння експорту машин і обладнання у кризовий період на даному етапі вже подолана.
Поряд зі зростанням експорту за цей період зросли на 15% і імпортні надходження до області, а їх загальний обсяг становив 329,6 млн. дол. США. 14% від загального обсягу імпорту складають машини, обладнання та механізми, що у короткостроковій перспективі дасть можливість підприємствам регіону оновити та розширити власні виробничі потужності та збільшити обсяги виробництва. Значну частку загального імпорту області вже 3-й рік поспіль займає ввезення нафтопродуктів. Хоча за 9 місяців 2011 року його обсяг по відношенню до аналогічного періоду 2010 року знизився на 22%, але в загальному обсязі частка імпорту нафтопродуктів була найбільшою і склала 22%, або 72,6 млн. дол. США.
Значна частка імпорту припадала на пластмаси та вироби з них, текстильні матеріали і текстильні вироби та продукцію хімічної галузі. Дані товарні групи залишаються стабільно домінуючими вже декілька років поспіль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м
ВОДОКАНАЛ
По Житомирській області сильний вітер!, — САД
САД
Реформа харчування очима житомирських кухарів: нові виклики, нові страви, — ФОТО
ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ
Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
Оголошення
live comments feed...