![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
13:32, 16 грудня 2011 р.
Новорічні подарунки від Житомирського ТТУ
На засідання виконкому Житомирської міськради 15 грудня підтримали рішення про збільшення вартості проїзних квитків на міський електротранспорт в Житомирі з 1 січня 2012 року.
Зокрема, проект рішення «Про встановлення вартості місячних проїзних квитків в міському пасажирському електротранспорті» передбачає, що з наступного року вартість проїзних для житомирян виглядатиме наступним чином:
Проїзний «трамвай + тролейбус» коштуватиме 192 гривні.
Проїзний «тролейбус» – 180 гривень.
Проїзний "трамвай" - 180 гривень.
При цьому, 180 гривень - це розрахунок на 120 поїздок в місяць, тобто 4 поїздки на день при вартості квитка 1,50 гривні.
Вартість проїзних для студентів та школярів залишиться незмінною.
Наразі, відповідно до рішення прийнятого в березні 2011 року, вартість проїзних квитків для житомирян становив на один вид транспорту 120 гривень, на обидва - 130. Фактично, новим рішенням вартість прозних збільшиться на 50%.
Начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний зазначає, щоце підвищення зумувлене складною ситуаціює у Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні, де існує велика заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам. Втім, наряд чи житомиряни схвалять таке рішення, витягувати з боргів ТТУ за кшти зі своєї ж кишені.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:12, 21 липня
7
13:12, 21 липня
3
07:24, 17 липня
10:25, Сьогодні
live comments feed...