Фото
16:28, 2 листопада 2015 р.

У Житомирі стартував Чемпіонат міста з футзалу

Фото

31 жовтня у СОК «Динамо» відбулося урочисте відкриття Чемпіонату м. Житомира з футзалу серед чоловіків сезону 2015/2016 років.

З початком нового футзального сезону гравців та представників команд привітали: начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Житомира Ірина Ковальчук, голова Федерації футзалу м. Житомира Віктор Таран, перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин, голова Житомирської обласної федерації футболу Олександр Коцюбко та голова аматорської футзальної ліги України Сергій Бабіков. Гості побажали гравцям успіхів, наснаги та якнайменше травм протягом Чемпіонату.

Родзинкою церемонії відкриття стало нагородження гравця «Атлета» Володимира Мухіна, якого за підсумками минулого сезону було визнано найкращим гравцем турніру. Від технічного спонсора АФЛУ, торгової марки JOMA, Володимир отримав пам’ятний приз . Після традиційного підняття прапору капітанами команд та виконання гімну України було дано старт Чемпіонату й перші учасники турніру вийшли на майданчик.

Честь відкривати Чемпіонат надали вищоліговим «Галант-МТСу» та «Енергії». Команди запропонували вболівальникам яскравий та безкомпромісний футзал з достатньою кількістю гольових моментів. Матч закінчився мінімальною перемогою «Енергії», єдиний гол на 12-й хвилині забив Дячок Олександр. У іншому матчі дня першоліговий «Персей» розгромив «Олімпік» з рахунком 5:0.

Центральний матч туру, в якому зустрічалися «Атлет» та «ІнБев», відбувся у неділю й, треба визнати, виправдав очікування вболівальників. Гра тримала в напрузі з першої хвилини, а моментів було вдосталь навіть для найвибагливіших вболівальників. «Атлет» на правах чинного чемпіона захопив ініціативу й взявся обстрілювати ворота суперника. Роботи у воротаря «ІнБева» було хоч відбавляй, адже чи не кожну атаку гравці «Атлета» закінчували ударом по воротах. Але навіть майстерність Сухова не врятувала його команду на останній хвилині тайму, коли Литвиновського замкнув простріл Мухіна й відкрив рахунок у матчі.

По перерві ініціативу перехопили гравці «ІнБеву» й настала черга Сорокіна рятувати «Атлет». Як і Сухов, Максим справлявся з цим на відмінно. Мороховець, Лукомський та Чеберяк по черзі намагалися відновити паритет, але щоразу Сорокін діяв бездоганно. Апогеєм майстерності Сорокіна став впритул відбитий удар від Саківського за декілька секунд до фінального свистка.