• Головна
  • 9 з 10 міських рад Житомирщини порушують закон «Про Доступ до інформації»
12:02, 3 листопада 2015 р.

9 з 10 міських рад Житомирщини порушують закон «Про Доступ до інформації»

90% міських рад Житомисрької області тим чи іншим чином порушують вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині розміщення контактної інформації на офіційному сайті. Такими є результати моніторингу Центру політичних студій та аналітики (Київ).

Андрушівська міська рада взагалі не має свого представлення в мережі Інтернет.

Поштову адресу вказали лише 3 міські ради: Житомирська, Баранівська та Новоград-Волинська, що складає 30% від загальної кількості міських рад області.

Номер телефону можна знайти лише на 5 сайтах: Житомирської, Баранівської, Коростинецької, Новоград-Волинської та Овруцької міських рад. Однак, варто зазначити, що всі номери телефонів вказані з кодом міст.

Майже половина міських рад Житомирської області не вказали жодної контактної інформації, тож навіть при бажанні надіслати запит на публічну інформації до Бердичівської, Коростишівської, Малинської  та Радомишльської міських рад, потенційному запитувачу не вдалося б цього зробити. Вся необхідна контактна інформація для запитів на публічну інформацію є лише на сайтах Житомирської, Овруцької та Коростинецької міських рад.

Таким чином, лише Житомирська міська рада розмістила усю необхідну інформацію у себе на сайті відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації».

Нагадуємо, що Закон «Про доступ до публічної інформації» набрав чинності ще 9 травня 2011 року. Таким чином, всі органи влади мали 4 з половиною роки, щоб розібратися з його нормами та імплементувати їх у свою роботу. Однак аналіз базового наповнення сайтів міських рад області проілюстрував абсолютне нерозуміння органами місцевого самоврядування вимог, щодо їхньої  прозорості, публічності  та підзвітності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #міські ради #Про Доступ до інформації #сайти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...