• Головна
  • Міліція демонструє упереджене ставлення до ВО “Батьківщина” у Житомирі
08:01, 4 листопада 2015 р.

Міліція демонструє упереджене ставлення до ВО “Батьківщина” у Житомирі

Житомирська обласна організація політичної партії “ВО “Батьківщина” висловлює своє занепокоєння та обурення несправедливим та упередженим ставленням правоохоронних органів Житомирської області до своїх кандидатів. Зокрема, мова йде про відкриття кримінального провадження, інформація про яке нещодавно була розміщена на одному з місцевих інформаційних ресурсів.

Слід зазначити, що у відеосюжеті, який розміщений за вказаним посиланням, невстановлена особа здійснює допит молодого чоловіка, який називає прізвище Киценко і повідомляє, що йому та іншим особам начебто пропонували продати свій голос за 50 гривень, проставивши відповідну позначку на бюлетенях навпроти кандидата на посаду міського голови від ВО «Батьківщини» Цимбалюк Л.В.

При цьому, особа, яка нібито виявила вчинення злочину тримає в руках декілька виборчих бюлетенів, та показує їх на камеру. І тут парадокс — на відео чітко видно, що позначка стоїть навпроти кандидата від партії “Блок Петра Порошенка” і аж ніяк не навпроти пані Цимбалюк. Як результат, ми дійсно маємо злочин, але зовсім іншого характеру — неправдиві свідчення та порушення таємниці голосування.

На жаль, правоохоронні органи продовжують ігнорувати наведені факти та вести слідчі дії відповідно до неправомірно відкритого кримінального провадження. Більше того, вже відомо, що правоохоронні органи проводять обшуки в квартирах студентів, залякують їх та їхні родини й вимагають неправдивих свідчень. Усе це беззаперечно є методами режиму Януковича, що в черговий раз підтверджує, що БПП — є нічим іншим, як домівкою для колишніх регіоналів. Подвійні стандарти гри, некомпетентність та упередженість — ось що демонструють своїми діями правоохоронні органи.

До речі, варто згадати інший не менш показовий випадок, який стався в день голосування 25 жовтня, коли одним із кандидатів до Житомирської обласної ради від “ВО “Батьківщина” приблизно о 19:00 був виявлений факт підкупу виборців невстановленими особами, про що свідчить відповідний відеозапис та зошит з іменами осіб, які мали отримати кошти. Міліція прибула на місце подій лише за 40 хвилин. Слідчо-оперативній групі були надані усі необхідні показання та докази вчинення злочину. Але на превеликий жаль, всупереч законодавству України правоохоронні органи ще досі не відреагували на повідомлення кандидата. Так само лишилася без уваги міліції й заява Житомирської обласної організації політичної партії “ВО “Батьківщини” щодо цього факту підкупу виборців.

Ми вимушені констатувати факт впливу адміністративного ресурсу, непрофесійної та необ'єктивної поведінки правоохоронних органів Житомирської області відносно діяльності нашої політичної сили. Ми переконані, що подібні дії порушують рівність сторін виборчого процесу та суперечать засадам демократичного суспільства.

Ми - за справедливість та порядок!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #вибори #батьківщина #міліція #підкуп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...