• Головна
  • Новоборівська сільська рада отримала міністерську нагороду
10:07, 4 листопада 2015 р.

Новоборівська сільська рада отримала міністерську нагороду

22 жовтня в Києві відбулася підсумкова конференція та церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році. Подібний конкурс проходить в Україні вже вчетверте. Організатором виступило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

В рамках заходу представники 9 органів місцевого самоврядування всіх рівнів з 19 фіналістів цьогорічного Конкурсу презентували свої практики за трьома напрямками. Слід зазначити, що серед 11 тис. програм зі всієї країни високої оцінки удостоїлася програма Новоборівської сільської ради Володарсько-Волинського району Житомирської області за напрямком «Співробітництво громад: практичні результати і вигоди». За практику «Співробітництво громад в організації місцевої пожежної охорони смт Нова Борова» Новоборівська сільська рада нагороджена дипломом за І місце. Отримували почесну нагороду новоборівський сільський голова Григорій Рудюк та начальник МПО смт Нова Борова Олег Журавський.

Надалі планується серія ознайомчих візитів переможцями Конкурсу по Україні з метою обміну досвідом між представниками органів місцевого самоврядування.

- Кілька років тому ми дуже ризикували, коли приймали це рішення. Але час показав, що воно було вірне, - розповідає Олег Журавський. – Більшість сільських та селищних громад тільки планують в майбутньому об’єднуватись та йти подібним шляхом. Після закінчення конференції до нас зверталися представники різних областей України аби перейняти досвід роботи нашого підрозділу. Дуже приємно, що саме наша об’єднана громада стала прикладом для подальшого наслідування.

Новоборівська місцева пожежна охорона функціонує з 2010 року. Вона має славетну історію. Ініціаторами її створення були місцеві козаки, а точніше Поліський козацький курінь. У 1953 році в селищі Нова Борова заснували одну з трьох державних пожежно-рятувальних частин Володарсько-Волинського району, яка і стала попередницею майбутньої місцевої пожежної охорони. Проіснувала вона 50 років.

У 2010 спільним рішенням об’єднаної територіальної громади на сесії селищної ради було прийнято рішення заснувати місцеву пожежну охорону, фінанси на утримання якої виділили із місцевого бюджету. Сьогодні місцева пожежна охорона обслуговує 1 селищну та 4 сільські ради. Новоборівська МПО фактично єдина в області, яка утримується за кошти громади.

В МПО селища Нова Борова працює 9 чоловік у 4 зміни. Вони повністю забезпечені пожежно-рятувальним спорядженням, а також всі застраховані. У наявності підрозділу пожежний автомобіль і автомобіль швидкої медичної допомоги. В подальшому вогнеборці козацької новоборівської місцевої пожежної охорони прагнуть нових перемог, а найголовніше не зупинятися у своєму розвитку та самовдосконаленні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новоборівська сільрада #рятувальники #мпівпраця #нагорода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...