• Головна
  • У Житомирі презентували новий посібник з всесвітньої історії
09:10, 5 листопада 2015 р.

У Житомирі презентували новий посібник з всесвітньої історії

У видавництві «Рута» світ побачило нова книга з всесвітньої історії. Нове видання – це навчальний посібник для учнів старших класів, які поглиблено вивчають історію, студентів історичного факультету та вчителів історії.

Презентація книги «Практикум з курсу «Всесвітня історія» 1900-2015рр.» відбулася 4 листопада у ЖДУ ім. І. Франка.

«Поява даного посібника є актуальною і потрібною на даний час, - говорить кандидат історичних наук, доцент кафедри Всесвітньої історії ЖДУ ім. І. Франка Петро Опанащук - Посібників з історії України багато, а от з Всесвітньої історії створився своєрідний вакуум» .

Книга вийшла тиражем 300 примірників. Під час презентації її з вдячністю отримали загальноосвітні заклади міста, бібліотеки та історичний факультет. Посібник також буде поширено серед коледжів міста Житомира.

Під час презентації нового видання теплі слова вдячності звучали від колективу авторів на адресу Любові Цимбалюк за співпрацю з науково-педагогічною громадськістю міста та підтримку навчальної книги.

Автори посібника переконані: на сьогодні важливо створювати потужний інтелектуальний потенціал, дбати про високий рівень освіти та науки, аби Україна «вибралася з прірви й не стояла на узбіччі історії».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #видавництво рута #посібник #всесвітня історія #цимбалюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...